2726
یبار با  پسر عمم و عمم و شوهر عمم هممون رفته بودیم بیرون بعد پسر عمم هات داگ گرفته بود خب من تا ...

😂😂😂

ابـــادان تسلیت💔🖤           ما به خیلیا رقص یاد دادیم ولی واسه  یکی دیگه قر دادن:)     صدای دلشوره آور سوت قطارصدای نفس های تند یک جامانده...و آسمانی که دست تکان می داد برای دلبرکی زیبا چشم ، که با قطار می رفتو چه غم انگیز می گریست آن ابر کوچک برای عاشقی که تنها یک دقیقه دیر رسیده بود...قدرشو ندونی قدرشو هستن بدونن!گرفتی چی میگم؟...آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...
عالییی😂😂😂

یعنی آدم تو زیر زمین کفتر هوا کنه ولی ضایع نشه 😂🚶🏻‍♀️

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سه تا از عمع هام رفته بودیم پارک ملت جمعیتمون زیاااااد نشستیم شام بخوریم اینام فلفل اورده بودن ت ...

تففـــــــف😂😂😂😂🤣

ابـــادان تسلیت💔🖤           ما به خیلیا رقص یاد دادیم ولی واسه  یکی دیگه قر دادن:)     صدای دلشوره آور سوت قطارصدای نفس های تند یک جامانده...و آسمانی که دست تکان می داد برای دلبرکی زیبا چشم ، که با قطار می رفتو چه غم انگیز می گریست آن ابر کوچک برای عاشقی که تنها یک دقیقه دیر رسیده بود...قدرشو ندونی قدرشو هستن بدونن!گرفتی چی میگم؟...آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...
تو یه تاپیک دیگه شما بودی نوشتی تو پارک خوردی زمین پسرا خندیدن بهت؟

نه خوداروشکر من تو پارک زمین نخوردم😅

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2728

جلو شوهم پدرشوهرم و دادماشون گفتم عمم زایمانش خیلی سخت بوود کله بچش بزرگ بود با سختی زایمان میکرد هرچی شوهرم و خواهر شوهرم اشاره میکردن ادامه نه بیشتر میگفتم کاش همون لحظه میمردم

هرچـــہ آید بہ سَرم باز بہ گویم گُذَرَد ◊ وای از این عُمــــر ♚ڪـــہ بامیگُذَرَد میگُذَرَد😏😏

ی بار سر کلاس زبان بودم استادمون داشت حرف میزد گوشیم.  زنگ خورد اصن حواسم نبود اهنگش خیلی شخمیه یه دفعخ گف بزارین برم من بزارین برم من ی دفعخ ی پسر از اون ته داد زد نرو سمیه

کل کلاس ترکید😂😂😂😂

صدای تو همانند صلیب‍‍ی ست ،❣کہ مسیحی را به آن آویختن..!

یبارم با عموهام رفته بودیم سیزده بدر داشتیم جوجه سیخ میزدیم من خیلی حرفه ای میزدم برای اونا خوب نمیشد بابام اومد گفت دارین چیکارا میکنین من با ذوق برگشتم گفتم بابا ببین برای من سیخ میشه برا اونا نمیشه😑😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️

یبارم با عموهام رفته بودیم سیزده بدر داشتیم جوجه سیخ میزدیم من خیلی حرفه ای میزدم برای اونا خوب نمیش ...

یعنیا دهنت دسگ وایییی جرررررر😂😂😂😂

صدای تو همانند صلیب‍‍ی ست ،❣کہ مسیحی را به آن آویختن..!