2737
2734

جایی کار گیرم نمیاد یا بهتره بگم من ابزارشو ندارم مثلا برای فروشندگی زبون ریختن و قیافه لازمه که من هیچکدومش رو ندارم

دارم برای لیسانس میخونم ولی برای رشتم کار نیست(مهندسی شیمی) الان هم که آبدارچی ها اکثرا لیسانسه هستن،کاش میشد منم برم یه جا به عنوان آبدارچی کار کنم

اصلا جایی آبدارچی خانم قبول میکنه؟

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام عزیزم 😍 چه خوب شد دیدمتون من خیلی دوستون دارم 🌹

ای جان 

عرض ادب مهربونم 

چقدر خوشبخت و سعادتمندم و چقدر محتاج دریافت حس خوب 

زیباترین حس ، حس دوست داشته شدنه

بی شک من هم دوستتون دارم عزیزم

امیدوارم لایق باشم و قدردان

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
ببین رشته ات اگر فوق بگیری خیلی کارخانه ها به عنوان مسئول آزمایشگاه استخدام میکنند

نه عزیزم تو دانشگاهمون بچه های ارشد و دکترا هم هستن که بیکارن یا سر کار متناسب با رشتشون نیستن،اونایی هم که هی ادامه میدن پول دارن و قصدشون مهاجرته

...

چرا که نه برو بپرس 

الان اسمش آبدارچی نیست مسوول تدارکات هست

محل کار من هم دختر خانم تحصیلکرده و محترمی هم چایی میاره هم نظافت انجام میده . همه هم دوستش داریم بسیار تمیز و مودب و پرتلاش هستن . با   سن  کم استخدام رسمی شد و من هنوز قراردادی هستم . انقدر موفقه

نه عزیزم تو دانشگاهمون بچه های ارشد و دکترا هم هستن که بیکارن یا سر کار متناسب با رشتشون نیستن،اونای ...

الان تو شرکت ما که شرکت پلاستیک سازیه فوق لیسانس شیمی مسئول آزمایشگاهه،باید بری شهرکهای صنعتی سئوال کنی

2706