2726
عنوان

واکسن زدین بیاین!!؟

226 بازدید | 35 پست

بچه ها واکسن زدید ؟؟چی زدید؟من قراره امروز برم تازه دوز اولمو بزنم درد داره؟؟؟سینوفارم میخوام بزنم؟علائم نداشتید بعدش

میشه‌لطفا‌برام‌دعا‌کنی‌بهش‌برسم‌قشنگم؟🥺

برکت

فقط یکم دستم درد میکرد

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سینوفارم زدم. دوز اول دستم خیلی درد میکرد خیلی کم هم تنم داغ بود و سرم‌سنگین ولی دوز دوم اصلا یادم رفت که واکسن زدم بس هیچی نشد. حتی دستمم درد نمیکرد. نگران نباش هیچی نیست

2728

من دوتادوزشوزدم سینوفارم

دردنداشت اصلا

علائمی هم نداشتم

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

درد نداره عزیزم‌ من‌دو‌دوز سینوفارم زدم هیچ علائمی هم‌نداشتم

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
بچه ها لطفا یکی ب من بگه من قرص ال دی مصرف میکنم باید صبر کنم ی ماه مصرف نکنم بعد برم واکسن بزنم؟ هم ...

من و خواهرم قرص میخوریم واکسن زدیم اصلا قرص چه ربطی به واکسن داره؟

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2706