2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم 1 ساله پاگشام نکرده طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 103 پست

دلت خوشه من سه ساله عروسشونم نه برادرشوهر دعوتم کرده نه خواهرشوهر 

بهتر منم شدم مث خودشون

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا داشت تو مغزم این موضوع رژه میرفت و عذابم میداد...ولی دلم نمیخواست بحث راه بندازم.... اگه شو ...

گلم تا سواری بدی سوارت میشن حواست باشه ادم بده نمیشی چون حرف ناحق نمیزنی که خونسرد و اروم حرف دلتو میزنی... و اونا متوجه میشن که توام ببخشید هالو نیستی میفهمی ولی باز باهاشون خوبی

2731
عزیزم شاید بخاطره اینکه بچه ها نشکنن دکوریارو جمع کرده.. اینم خیلی دعوت رسمی 🤣🤣 فقط خداروشکر که خو ...

بچه‌ها م اصلأ تکون نخوردن فقط داشتن کارتون میبینن، طبقه پایین مامانم به خواست خودش داره زندگی میکنه ما راضی نبودیم میگفتیم برین جدا زندگی کنین می‌گفت نمیخوام پول به صاحب خونه بدم،پارسال بچه‌ها داشتن خونه مامانم بازی میکردن ، اومد با داداشم گفتن بچه‌ها رو خفه کن منم طرف بچه‌ها رو گرفتم اونام مارو از خونه بیرون کردن ،الان دیگه به زور مامانم زنگ بزنه صحبت کنم باهاش، اخه خونه ی اونا نبودم که بعدش تازه یه ساعت بودیم بعداز نهار میخواستم بیایم خونه

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
ازالان یاد بگیر کارهای بقیه برات مهم نباشه تا زندگیت تلخ نشه  ببین تجربه ای که بعد ۱۲سال کسب کر ...

خب چیکار کنم

اخه هر سری ام منو میبینه میگه عزیزم ترو خدا مثل مریم (جاریم) نشیااا بذار بیایم خونت هی دعوتمون کن😣

2738
بچه‌ها م اصلأ تکون نخوردن فقط داشتن کارتون میبینن، طبقه پایین مامانم به خواست خودش داره زندگی میکنه ...

گلم متاسفانه اشتباه مادرت بوده چرا به حرف اونا دختر و بچه هاشو از خونش بیرون کرده.. میتونست بهشون بگه ناراحتین شما برید یکجا دیگه خونه بگیرین پول که نمیدین مفتی نشستین تاره دو قورتو نیمتونم باقیه دخترم خونه من اومده نه خونه شما.. 

گلم تا سواری بدی سوارت میشن حواست باشه ادم بده نمیشی چون حرف ناحق نمیزنی که خونسرد و اروم حرف دلتو م ...

چی بگم...تقصیر خودمه دلم نمیخواد دلخوری پیش بیاد۰☹

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
گلم متاسفانه اشتباه مادرت بوده چرا به حرف اونا دختر و بچه هاشو از خونه خودش بیرون کرده.. میتونست بهش ...

مامانم رک گفت عروسمو میخوام تورو نه، فقط عروس و پسرم برام میمونن، چند ماهی داغون بودم پدرم فوت کرده الان فقط با زبون خوش چسبیدم به شوهرم ، پارسال با شوهرم دعوام شد از خونه بیرونم کرد بعد دید نشستم یواش گریه میکنم گفت اخی جایی نداری بری مسخرم کرد ولی این قدر حالم بد شد به غلط کردن افتاد، الانم فقط آرامش خودم و بچه‌ها م مهم برام، اسی هم بیخودی حرص میخوره فقط خودش و شوهرش مهم هستن من خواهر شوهرم بعد از فوت بابام، به شوهرم گفت حالا بی کسه طلاق ش بده، شوهرم گفت نه الان قطع رابطه هستیم، خودشون من ونمیخوان مهمم نیست فقط شوهرم ، دخترام و خودم مهم ام،بقیه رو بی خیال ، من خودم روانشناسی خوندم ولی بعضی اوقات از پس افکارم بر نمیام، انشالله خوشبخت بشی خانم ی و تو زندگیت آرامش داشته باشی هم شما هم اسی🥰🥰

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
مامانم رک گفت عروسمو میخوام تورو نه، فقط عروس و پسرم برام میمونن، چند ماهی داغون بودم پدرم فوت کرده ...

دیگه اگه گفته عروس و پسر براش میمونن کار خوبی کردی  بزار با اونا خوش باشه.. خدا نیاره ولی زمان پیری همین عروس میگه دخترش بیاد نگهش داره .

خدا بدلت صبر و ارامش بده خیلی دلت شکسته 😘😘

دیگه اگه گفته عروس و پسر براش میمونن کار خوبی کردی  بزار با اونا خوش باشه.. خدا نیاره ولی ...

مرسی 😘😍 گلم انشالله عاقبت هممون خیر باشه، کاملا با حرفتون موافقم

اشکال نداره منم ۵ ساله پاگشا نشدم😂

من که سلطان پاگشا نشدن هستم 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2706