2703
2553

بچه ها از بچگی از بابام کتک خوردم از مردایی که دست رو زنشون بلند میکنن بدم میاد چون بابام مامانمو کتک زد از اولش فهمیدم چی میکشه برای همین میگفتم با کسی ازدواج مبکنم دست بزن نداشته باشه دوران دوستی هم به شوهرم گفته بودم من از مرد دست بزن دار بدم میاد اونم گفت زن مظلومه زنو کتک نمیزنن هر مردی رو زنش دست بلند کنه بیشرفه با این حرفاش گولم زد حتی یادمه گفت من موقع اعصبانیت ظرف اینا میشکنم ولی به کسی آسیب نمیزنم یادمه بار آخر که با داداشش دعواش شد چاقو گزاشته بود گلوش من گقتم ازت ترسیدم گفت نترس من بتو آسیب نمیزنم 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من همیشه موقع دعواها به خانوادم نکفتم کتکم میزنه امروز کفتم بهش اشغال عوضی من چهارباره یه دکتر وقت گرفتم برم نبرد گفت طرف خودمون میریم اونجا دوره طرف خودشون هم امروز فردا کرد تهش گفت دستگاهمون خرابه منم کفتم تقصیر توعه همش زورگویی نزاشتی دکتری که میخواستم برم الان ببین طرف خودتون بهونه میاره گفت فردا میبرمت گفتم نمیخوام همش غر زدم بعد موهامو کشید لگد زد بهم بیشرف منم بالشتو پرت کردم بهش

2714
من همیشه موقع دعواها به خانوادم نکفتم کتکم میزنه امروز کفتم بهش اشغال عوضی من چهارباره یه دکتر وقت گ ...

بچه داری؟خیلی جدی رفتارکن...بگو اینجاباغ وحش نیس

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
توی بحث فحشش دادی؟

نه اون میگفت تو رگتون هست خر بودن بابات هم خره مادرتو پیر کرده منم گفتم حق نداری به بابای من فش بدی بالشت پرت کردم بهش

نه اون میگفت تو رگتون هست خر بودن بابات هم خره مادرتو پیر کرده منم گفتم حق نداری به بابای من فش بدی ...

بهش میگفتی خربودن رو از روی تو ساختن اصلا مصدری خری😐😐

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱

بعدش گرفت خوابید گفتم بیشرفی تو بیشرف ها زنشون کتک میزنن جامو جدا کردم گفت بیا پیشم گفتم نه نمیام برداشت مشت زد صورتم کاپشنموهم پرت کرد بهم یاد کتکای بابام افتادم مثل اون زد😭بعدشم گرفت خوابید خروپف کرد دقیقا مثل بابام

منم رفتم جای خشک خوابیدم کاپشنمو کشیدم روم اونم ساعت۴بیدارشده بود میگفت توروخدا منو ببخش بیا پیشم بخواب گفتم نمیام گفتم برو گمشو بعدش گفت خواب دیدم داری میری ترسیدم گفتم آره امروز میرم

2706