2726
عنوان

مامانم تو فامیل آبرو نذاشت برام

1833 بازدید | 130 پست

من داداشم معلم زبانه تو دورانه کرونا مجازی شده تدریسش

بعد مامانم جلو یکی از دخترای فامیل که خیلی دوریم و رودروایسی داریم و طرف خیلی باکلاسه برگشت گفت این دختره من تا سالن غلت میزنه از این ور به اون ور ولی یه کلمه از داداشش چیزی یاد نگرفته

اومدیم خونه خیلی محترمانه و با خنده و شوخی گفتم مامان کاش این حرفو نمیزدی جلو فلانی حتی اگر حقیقت هم باشه لزومی نداشت بگی

دعوا و داد و بی داد کرد که تو همش میخوای منو محکوم کنی اصلا گفتم که گفتم مادرتم...سره این قضیه با بابام هم دعواش شد انقد کشش داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولش کن بیخیال

اخه حرفم غیر منطقی بود؟

میگم مادره من جلو هرکس 1 ساعت میشی اون سکوته مطلق میکنه تو کل اسرار زندگیو میریزی بیرون زشته بخدا دختره دیگه خندش گرفته بود خودشو نگه داشت نخنده

@ریحانگلی20    ‍ ‍ 

حق‌ داری مامان منم بیچارمون کرد هر مشکل روحی که الان دارم به خاطر مقایسه های مامانم توی دوران ک ...

جلو خودت اگر مقتیسه کنه حالا زیاد عیب نداره ولی اینکه جلو یه نفر دیگه بگه به والله که زشته

اخه حرفم غیر منطقی بود؟ میگم مادره من جلو هرکس 1 ساعت میشی اون سکوته مطلق میکنه تو کل اسرار زندگیو ...

می‌دونم بشین با مامانت صحبت کن بگو چرا بقیو رو به من میخندونی

مامان من سر یه پسری همش میاد نیش و کنایه میزنه بهم میخوام خودکشی کنم از دستش😑😑

اشتباهات گذشتتو به روت میاره هی درسته؟

خیلی بده خییییلی

به خدا قسم خواستگار میاد برام هرکدومو به یه بهونه ی الکی رد میکنه بعد میگه کی از این خونه میری راحت شم😭😭😭

2706