2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گروه مطمئن 😂

ه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
پسرا تو روت اینن ببین از پشت گوشی دیگه چین

آره میدونم خودم از پسرا واقعا ضربه خوردم ولی دنبال یه گروه و اکیپ خوب و امن تو فضای مجازی هستم واسه سرگرمی و دوری از فشار زندگی و مشکلات

2738

اره من بودم گروه خوبی بود تازه مالکش یه آقای جوون بود تو پیوی میگف همون اول هر آقایی مزاحمتون میشه بگین بلاک‌کنم اینجا جای این کارا نیس اسمشم صاحبدلان بود

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
آره میدونم خودم از پسرا واقعا ضربه خوردم ولی دنبال یه گروه و اکیپ خوب و امن تو فضای مجازی هستم واسه ...

ما اکیپ مجازی داریم اما انقد بد بود دیگه من توش نرفتم 

فعلا به صورت فیزیکی ی اکیپ ۲ ساله داریم😂😪

صدای تو همانند صلیب‍‍ی ست ،❣کہ مسیحی را به آن آویختن..!
2706