2733
2734

میدونم که تو این سایت پر از دختراپسرای کم سن و سالی هست که تو اوج احساساتشونن تو اوج اینن که دوست دارن دیده و شنیده بشن برای همین دلم خواست این تجربه یا دردودل رو باهاتون به اشتراک بزارم 

دخترا پسرا ازتون خواهششَشششش میکنم وارد محیط های مسموم نشید راه ای که یک درصد خطا و شک و ریسک توش هست رو نرید 

فکر نکنید شما میدونید شما از پس اش برمیاین یا اینکه خیلی خوب بلدین کنترولش کنید

بهتون قول میدم همه فکر میکردن خطر و مشکل فقط برای دیگران وخودشون کاملا آگاه ان ولی اصلااااااااااا نمی تونید کنترولش کنید 

چه بخواید چه نخواید شما به مرور شبیهه محیط هایی میشین که هستین شبیهه آدمایی میشید که اطرافطونن

مواظب خودتون باشید 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تموم شد؟ خیلی تاثیر گذار بود

امیدوارم تاثیر گذار باشه 

و دیگه شاهید این نباشیم که نوجوون نخبه رو معتاد کنه بخاطر پول موادش بره خونه خواهربرادرش دزدی...

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
تموم شد؟ خیلی تاثیر گذار بود

😂

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2706