2737
2734
عنوان

دیروز درخواست طلاق دادم ب شوهرم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 46 پست

اسی جان بنظرمن اصلاکاری براش انجام نده وقتی حرمت این همه سال رونگه نداشت ببخشید آدم نشداون مردلایق دلسوزی نیس حداقل برای شماوبچش دلش میسوخت اخلاقشوعوض میکرد اعتیادش روترک میکرد درست میشدپس بدون این آدم کسی براش مهم نیس

خدایااااا منو به کنسرت شادمهر برسوووون🤗😍😍
منم میگم درسته ۷سال واقعا من سوختم از اولم اخلاق این همین بود ولی ادم باشه درست جدا بشیم حرمت اینهمه ...

درست میگی عزیزم ولی خیلی از مردا این کارها رو نشانه پشیمونی میدونن و مثلا فکی میکنن با دست پس میزنی و با پا پیش میکشی...خیلی هاشون تفکرات قدیمی دارن و اصلا یه درصد هم فکر نمیکنن که این زن واقعا انسانه که اینجوری رفتار میکنه....تو این مواقع مردا مغرور و خودخواه میشن و راه اشتباه رو میرن... خیلی کم پیش میاد مردی بیاد و التماس کنه و اظهار پشیمونی کنه بیشترشون حق به جانب میشن 

واقعا زنای احساسی بدبختن

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باکلاس نیست ۷سال با اعتیاد یکی سرکنی شب قبلشم بدونی باز قرص خورده باهاش سروسنگین بشی اخرشب صدات بزنه ...

واقعا  اصلا باهاش نمون  دلت هم براش نسوزه  ارزش نداره فقط این مدت قوی باش بعدش دنبال راهی باش که بتونی با اعتماد بنفس و سربلندی زندگی کنی 

بچه ندارم خداروشکر 

منم شرایطم دقیقامثله شماست،بچه ندارم 7ساله ازدواج کردیم،من شوهرم معتادبوددوساله ترک کرده عصبی شده،دست بزن داره رفیق بازه اصلاباهم رابطه نداریم،منم بهش گفتم تااخرماه صبرمیکنم اگه اخلاقت همینه میرم براطلاق،ولی اصلاانگارنه انگار،انقدرعصبیه که نمیشه باهاش درستم حرف زد،بااینکه ازش خیلی سرم ولی هیچ توجهی بهم نمیکنه،به نظرتون چیکارکنم?زندگی که نمیکنیم فقط قهریم باهم،ولی دلمم نمیادخونه ام راول کنم برم ازطلاق خیلی میترسم

خدادراوجِ تمامِ بودنهاست....   
2738
 منم شرایطم دقیقامثله شماست،بچه ندارم 7ساله ازدواج کردیم،من شوهرم معتادبوددوساله ترک کرده عصبی ...

منم همین الانش میترسم از طلاق ولی نمیشه تا خر عمر سوخت واسه کسی ک توی ی دنیای دیگه اس و تو داری تنها زندگی میکنی زندگی من ک اینجوره خیلی از روزارو یادش نمیاد ک چی کرده چون قرص مغزو نابود میکنه 

بنظرم با کسی مشورت کن من از سال اول باید میرفتم اشتباه کردم 

من شوهرم قرص میخورد میگفت واسه رابطه جنسی میخورم 

بعد اینقدر خورده بود ما موقع رابطه زناشویی دیدم ی دف چرت میزد هیچوقت از ذهنم بیرون نمیره حتی من اینقدر گریه کردم بعدش ک بیدار شد عین خیالشم نبود اشکای من چی داره میکنه با روان من 

الهی بمیرم واسه دلت

خدانکنه عزیزدلم 

از هیچی نمیسوزم فقط جز دستایی ک نمک نداشت من از جون واسه شوهرم زندگی خواستم و گذشت کردم ولی اون هیچی منو سوختنمو نابود شدنمو ندید فقط میدونم خدا جای حق نشسته و قاضی زندگی منه 

خدانکنه عزیزدلم  از هیچی نمیسوزم فقط جز دستایی ک نمک نداشت من از جون واسه شوهرم زندگی خواستم و ...

همینکه تا الان بچه نداری ینی خداخیلی هواتو داشته وگرن تا ابد بایدمیسوختی ومیساختی خدالعنتش کنه اخه مگه چقد اون لعنتی بهش فازمیده ک رفتنتو داره میبینه وسرعقل نمیاد

چندسالته؟

من ترک که کرداینجوری شد،باورمیکنی الان نشستم گریه میکنم وتایپ میکنم،من حتی به زورمشاوره هم بردم به حرفای مساورگوش نکردمشاورم بهم گفت بروجداشواین شوهرنمیشه برات،درخواست دوستی دادم قبول کن،شرایطمون عین هم هست

خدادراوجِ تمامِ بودنهاست....   
2706