2726

مال مامانمه اصلا نمیدونیم چشه قند داشت بعد تیروئید دو هفته بود هی علایم سرماخوردگی داشت تا دکتر نوشتش ازمایش گفتم شایدم کروناس ولی من میگم عفونته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

التهاب و عفونت خونش بالاس

وزن اولیه ۶۸ وزن هدف ۶۴    💪🏻 زندگیت از جایی شروع به تغییر میکنه که یکبار برای همیشه تصمیم میگیری که واقعا تغیبر کنی    مهم نیست چقدر تو جاده اشتباه رفتی همین الان دور بزن.   
اخه دکترش اصلا داروهای چرک خشک کن و اینا نداده فقط داروهای کرونا داده

شاید به خاطر کرونا بهم ریخته بدنش

وزن اولیه ۶۸ وزن هدف ۶۴    💪🏻 زندگیت از جایی شروع به تغییر میکنه که یکبار برای همیشه تصمیم میگیری که واقعا تغیبر کنی    مهم نیست چقدر تو جاده اشتباه رفتی همین الان دور بزن.   
خطرناکه ینی

نه با دارو حل میشه

جدی میگی ؟

اره بابا خیلی چیز خاصی نیست

2706