2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکشوری شرایطش متفاوته از همون کسایی ک تو دانشکاهای اون کشور کار میکنن بپرسی هیلی خوب جواب میدن

آدمارو قضاوت نکنیم تنها به این دلیل که گناهامون باهم متفاوته
2728
بپرس هرچقد بلد بودم کمکت میکنم

من درحال حاضر ترم اول روانشناسی هستم برا اینکه بخوام بورسیه تحصیلی ی کشور و بگیرم چ مدارک یا کارایی لازمه انجام بدم؟؟ چند سایت یسری چیزا خوندم ولی کامل نبود..... کلا چقد طول میشه تا کارم درست شه و بتونم برم.... من رشته پزشکی مدنظرم ک قبولی شنیدم خیلی سخته..؟ 

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘
من درحال حاضر ترم اول روانشناسی هستم برا اینکه بخوام بورسیه تحصیلی ی کشور و بگیرم چ مدارک یا کارایی ...

لطفاً  هر وقت چشمت به این امضا خورد برلم صلوات بفرست مرسیییی💙♥️💖💛💚💜❤️
من درحال حاضر ترم اول روانشناسی هستم برا اینکه بخوام بورسیه تحصیلی ی کشور و بگیرم چ مدارک یا کارایی ...

زبان هم اگه بلد نیستی کلا امان مهاجرت برات نیست نیاز به مدرک معتبر زبان انگلیسی هست این از تجربیات یکی از دوستانه که حدود ۲ سال طول کشید تا کار های مهاجرتش انجام بده یک عالم سفر به ترکیه کلی رفت و آمد به سفارت و نتیجه اش هم می بینی باور نکردنیه هم شغل خوب داره هم دانشگاه درسش ادامه میده

البته کشور ی که میخوای بری اول زبان انگلیسی بعد زبان کشور مقصدبرای بورسیه آلمان و کانادا بیشترین و بهترین بورسیه را دارن چند تا کشور دیگه ام هست اونا سخت تره به نسبت اینا البته شما اگه تونستی بری کانادا درآمد روانشناسی عالیه تقریبا یکی از پر درآمد ترین رشته هاست 

و دیگه اینکه اصلا فکر نکن رسیدی اونجا همه چی تمومه و خوشبختی نه باید جا بیفتی جا نزنی عادت کنی و بعد یک مدت پیشرفت فوق العاده خواهی داشت یه عکسم بود تمام مراحل به ترتیب بود اگه پیدا کردم می‌فرستم واست

2706