2726
عنوان

وای این طرح واکسن عالیه😂😂😂

762 بازدید | 44 پست

خانوادم یکی از شهرستان های استان فارس هستن 

مامانم میگه امروز میرفتن دم هرررر مغازه ای میگفتن کارت واکسن نشون بده،اونا هم نداشتن

سریع استین میدادن بالا و براشون واکسن میزدن😂😂

مردمی که واکسن نمیزنن،باید همین سرشون بیاد

امیدوارم سراسری بشه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کی واسشون واکسن میزده وسط خیابون؟ 😳

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

اصلا خوب نیست پسرعمو شوهرم با همین واکسن سکته مغزی کرده دوماهه تو کماس . خالم سکته مغزی کرده بیمارستانه. پدرشوهر دخترخالم سکته مغزی کرده بعد ۴۵ روز تو کما فوت شد اینم بهش میگن واکسن؟؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤

ما خونه داریم تو ششمال تو روستا تو خیابون داشتن همینکارو میکردن😂😬

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
کی واسشون واکسن میزده وسط خیابون؟ 😳

از علوم پزشکی بودن

اره دیگه تو مغازه هاشون

یه پزشک هم همراهشون بوده 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
ما خونه داریم تو ششمال تو روستا تو خیابون داشتن همینکارو میکردن😂😬

بهتر😂

اصلا خوب نیست پسرعمو شوهرم با همین واکسن سکته مغزی کرده دوماهه تو کماس . خالم سکته مغزی کرده بیمارست ...

من موندم چرا همه تلفات واکسن تو خانواده شما بوده؟؟

تو کل خانددن و فامیل و اطرافیان ما هیچ کدوم یک عارضه کوچکم نداشتن

اصلا خوب نیست پسرعمو شوهرم با همین واکسن سکته مغزی کرده دوماهه تو کماس . خالم سکته مغزی کرده بیمارست ...

هر مرگی بعد از واکسن دلیل داره 

احتمالا کرونا داشته ن و علایم یا داشته ن و نمیدونستن اونه یا نداشته ن، بخاطر همین اینجور شده 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
من موندم چرا همه تلفات واکسن تو خانواده شما بوده؟؟ تو کل خانددن و فامیل و اطرافیان ما هیچ کدوم یک ع ...

دقیقا

2706