2726
عنوان

دعا برای طول عمر پدر و مادر

5178 بازدید | 17 پست

چه دعایی برای طول عمر پدر و مادر و عزیزامون خوبه

من کل زندگیم شده استرس و ترش از دست دادن عزیزام

یعنی از صبح که بیدار میشم استرس دارم تا شب 

یعنی به خاطر همین ترسم سه شب پیش کارم به دکتر کشید

تورو خدا اگه میتونین یه راهنمایی کنین آخه زندگیم خیلی داغون شده😭😭😭😭😭😭😭

این دعا بسیار معتبر را نزد خود نگه دارید و برای طول عمر عزیزان خود پس از هر نماز دعا کنید.

مرحوم سیّد طاووس از امام صادق علیه السلام نقل می کنند:

به مردی که تقاضای طولانی شدن عمر خود و نزدیکانش را کرده بود فرمودند:

این دعا را بعد از هر نماز بخوان.

و بعد یک یک نزدیکان و دوستان خود را این گونه نام ببر

به جای فلان نام آن ها را ببر .

راوی می گوید در اثر استمرار این دعا چنان عمر طولانی یافتیم که از زندگانی خسته شدیم .

مفاتیح الجنان ، تعقیبات مشترکه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این دعا بسیار معتبر را نزد خود نگه دارید و برای طول عمر عزیزان خود پس از هر نماز دعا کنید. مرح ...

اَلْلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اَلْلهُمَّ اِنَّ رَسُولَکَ الصّادِقُ الْمُصَدَّقَ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ الِهِ قالَ اِنَّکَ قُلْتَ ما تَرَدَّدْتُ فی شَیْءٍ اَنَا فاعِلُهُ کَتَرَدُّدی فی قَبْضِ روحٍ عَبْدِیَ الْمُؤْمِنِ یَکْرَهُ الْمَوْتَ وَ اَکْرَهُ مَسآئَتَهُ اَلْلهُمَّ فَصَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَ الْعافِیَهَ وَ النَّصْرَ وَ لاتَسُؤْنی فی نَفْسی وَ لا فی اَحَدٍ مِنْ اَحِبَّتی

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
به خدا دیگه نمیدونم چیکار کنم  همش کارم شده استرس از دست دادنشون همش مغزم درگیره از همه چی ا ...

عزیزم روانشناس میگن خیلی خوبه ، یه سر مراجعه کن باهات حرف میزنه آروم میشی

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚

و بجای کلمه فلان.. در وَ لا فی فُلانٍ وَ لا فی فُلانٍ اسم عزیزانتو ببر. 

عزیزم من دکتر رفتم چیز جالبی گفت اینکه تو با این نگرانی هات چیو میتونی تغییر بدی؟پس توکل کن به خدا ع ...

به خدا همش به خودم میگم که من با نگرانیم نمیتونم کاری کنم

ولی همش نظرم میاد یه اتفاقی میخواد بیفته ، همش استرس دارم، میترسم اتفاق بدی بیفته

و بجای کلمه فلان.. در وَ لا فی فُلانٍ وَ لا فی فُلانٍ اسم عزیزانتو ببر. 

اینکه فلان نداره

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2706