2733
2734

پنج روزه خونه مادربزرگمم منتظرم پسر خالم بیاد اینجا نمیاد 😐 حالا پسر خالم یه جنتلمن خوشگل خوشتیپه اونوقت من تا الان رو فرم بودم همین امروز که داره میاد کلی گریه کردم چشام قرمزه 😐 موهام تو خواب شکسته صاف نمیشه لباسامم افتضاحه من چیکار کنم😒

پسر خالمو پنج ساله ندیدم 😐الان با خودش میگه لین دختره چقد شلخته اس😰

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو خونتون اگه نزدیکه تیپ بزن و برگرد یهو خدارو چه دیدی کراش زد روت🥰

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2728
برو حموم خب اونجا 

حوله ندارم😐پسره به بیست دیقه دیگه میرسه

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2738
موهات که روسری سرته مهم نیس چشماتم آرایش کن

منه نه حجاب میزارم نه ارایش میکنم بدبخت شدم قشنگ با این قیافه ام😰

برو خونتون اگه نزدیکه تیپ بزن و برگرد یهو خدارو چه دیدی کراش زد روت🥰

خونموننننن یه شهر دیگس

2706