2726
عنوان

زندگی اشغالترینه چون عاقلترینم باشی دیوونت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 49 پست
چرا . من درک میکنم . ‌وقتی کسی یه لیسانس نداشت . در شهرم یه اقایی فوق لیسانس شیمی گرفت . به هر دری ...

بعدش چی شد اون اقاهه؟؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
بی شک نگاه آدم ها متفاوته  امیدوارم به آرامش برسید

بعضیا ذاتا خوشبختن اونا هستن ک دنیا رو خوب میبینن ن بقیه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگی چرت ترینع 

دوست عزیز تو افسرده ای

خیلی از این تاپیکا زدی و از زندگی بدت میاد

خدایی نکرده یه وقت بلایی سر خودت میاری برو مشاور

اینکه دکتر نشدی دلیل بر این نیست که زندگی چرته

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
بعضیا ذاتا خوشبختن اونا هستن ک دنیا رو خوب میبینن ن بقیه

اینطور نیست 

ترجیح می دم از شرایطم نگم براتون ولی در همین حد بدونید که اگه هر لحظه مرگم فرا برسه علاوه بر آرامش خودم ، اطرافیانم هم تقریبن آرامش می گیرن 

ولی سعی کردم مدیریت کنم خودمو و نگاهم به دنیا زیبا باشه

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2728
بعدش چی شد اون اقاهه؟؟

الانم هست .‌‌نمیدونم چیکار میکنه دیگه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
گرم . ۳۳ :( اره به هدفام نرسیدم . یه لیسانس دارم‌ یه مدرک تربیت معلم قران (گفته بودن بدون ازمون ...

گفتم شاید سرد باشه 

افسردگی برا کسایی که طبعشون سرده زیاد میش میاد 

عزیزم میدونم اینکه کلی تلاش کنی ولی به جایی نرسی خیلی سخت و تلخه 

حس پوچی به آدم دست میده

ولی اگه دغدغه ات فقط اینه تورو خدا خودتو ناراحت نکن 

برو دنبال یه کار هنری که درآمدش خوب باشه 

نگو وای من اون همه درس خوندم مدرک دارم و فلان و بهمان 

زندگی ارزش اینکه به خاطر همچین چیزی خودتو ناراحت کنی رو نداره 

اگه میتونی برو پیش یه روانشناس 

یه مدت کتاب زیاد بخون 

هر طور شده حالتو خوب کن 

حالت که خوب شه خود به خود خیلی چیزا درست میشه❤

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
گفتم شاید سرد باشه  افسردگی برا کسایی که طبعشون سرده زیاد میش میاد  عزیزم میدونم اینکه ک ...

اخه من اصلا در هنر استعداد ندارم بافتنی و.... رفتم یاد نگرفتم.

یعنی این هنر استعداد میخواد و علاقه .

من کلی کتاب خوندم کتابای روانشناسی از ۴ اثر فلورانس و خودت رو به فنا نده و معنای زندگی و .....  هیچ کدوم تاثیر نکرد رومن . حتی پیچ اینستا خانه داری هم کلی نگاه میکنم‌ و 

.....       وکلی مشاور و روانشناسا .‌همین حرفای شمارو میگن .

ولی روم من اثر نداره 😑😔😔

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

همه مشکلات نتیجه اشتباهات خودمون هستن

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
اخه من اصلا در هنر استعداد ندارم بافتنی و.... رفتم یاد نگرفتم. یعنی این هنر استعداد میخواد و علاقه ...

خوب چرا درستو ادامه نمیدی؟سنی نداری

همسرتم که پزشکه کمکت کنه

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
اخه من اصلا در هنر استعداد ندارم بافتنی و.... رفتم یاد نگرفتم. یعنی این هنر استعداد میخواد و علاقه ...

بعضی وقتا آدم یه جوری خسته میشه که دیگه تصمیم میگیره هر طور شده یه کاری کنه و به خودش کمک کنه 

تو باید جدی بشینی با خودت فکر کنی‌ 

بگی این همه مدت عصر خوردم چیزی شد؟نه نشد بدتر هم شد 

دیگه بسه باید خودم حال و روزمو تغییر بدم 

متاهلی یا مجرد؟به پول نیاز داری یا همینطوری دلت میخواد یه شغلی داشت باشی؟

هنر هم فقط بافتنی نیست که

فرش، خیاطی، ارایشگری، کار ب چوب و چیزای تزئینی 

و کلی چیز دیگه که به ذهن من نمیرسه 

ببین کدوم رو بیشتر از بقیه دوست داری

برو یاد بگیر انقدررررر تمرین کن تا بلاخره یاد بگیری 

بعد گفتی کلی کتاب خوندی ولی تاثیری نداشتن.

بعضی از اون کتابا زندگی خیلیارو تغییر میده 

ولی خب متاسقانه برا تو تاثیری نداشتن 

یه بار دیگه اون کتابارو با دقت بخون و بیا تو همین سایت با لحن خودمونی بیانشون کن

و سعی کن به دیگران کمک کنی 

کمک کردن به دیگران زندگی خودمون رو از این رو به اون رو میکنه❤ 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
بعضی وقتا آدم یه جوری خسته میشه که دیگه تصمیم میگیره هر طور شده یه کاری کنه و به خودش کمک کنه  ...

ممنون .

نه به خاطر پولش نبود 

متاهلم .‌

کلا کارای هنری تزیینی و نقاشی و ..... علاقه ندارم .

ممنونم از اینکه زحمت کشیدی تایپ کردی برام .

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2706