2726
عنوان

خانوادم منو زندانی کردن تو خونه🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی تا حالا خواسته هاتو باهاشون واضح درمیون گذاشتی؟ یا خجالت کشیدی بگی 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

وای خدا چه بد ☹️ 

کاش باهاشون صحبت کنی این محدودیت خیلی بده

بهار هستم _ هیپاتیا رو هم خیلی دوست دارم🥰 نی نی یار اگه خواستی لغو کاربری کنی لطفا قبلش اطلاع بده دیگه تکرار نمیکنم ( سیم ندارم دیگه 😁 ) 
2728
با ی پسره دوس بودم☹از سر بچگی

فقط به خاطر دوستی که مسئله عادی هست اینجوری کردن!

باهاشون حرف بزن عزیزم

ببین کدوم یکم روشنفکر تر هست،با همون حرف بزن

بگو هر ادمی اشتباه میکنه تو زندگیش،اما دلیل نمیشه نیازها و تجربه هاش گرفته بشه 

بذارید حرمت و احترام بینمون بمونه

اگر میخواید جوونی رو ازم بگیرید،منم کار خودمو میکنم

از خودت دفاع کن،ترسی هم نداشته باش

دلیل نمیشه چون پدر و مادر هستن بهشون احترام بالایی بذاری وقتی درک ندارن

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
😐😐واقعا به شعور و درک خیلیا تو این سایت شک میکنم  تا حالا نوجوونی نبودی؟ استقلال نمیخواستی؟ ...

شک نکن،ما هم نوجوون بودیم اما دلیل نمیشه آدم هر کار دلش بخواد بکنه به اسم نوجوونی‌.اعتمادی که بره دیگه بر نمی گرده

شک نکن،ما هم نوجوون بودیم اما دلیل نمیشه آدم هر کار دلش بخواد بکنه به اسم نوجوونی‌.اعتمادی که بره دی ...

اما نوجوونی نکردی

به دنیا نیومدی که طبق نظر خانوادت زندگی کنی

هر کسی زندگی خودشو داره 

به عنوان یه انسان،بقیه رو درک کن

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706