2726
عنوان

ریحانگلی20 هستم لطفا دوستانم بیان....

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 151 پست

یعنی چی چه بی مزه

پیگیری نکردید ؟ شاید یه نی نی یار شخصی رفتار کرده که حق اینکارو نداره 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
یعنی چی چه بی مزه پیگیری نکردید ؟ شاید یه نی نی یار شخصی رفتار کرده که حق اینکارو نداره 

اره می بینی اینم از کاراشون نازی دوباره اومد اونم تعلیق کردن معلوم نیست چشونه بیچاره نازی حالش بد بود چرا پیگیری کردیم ج نمیده که بچه ها رفتن پی ویش هنوز خبری نیست الان آرومم اما اون موقع داشتم دق می کردم راستش نگران صابرو نازیو داداش سامم هستم 

مهربون باش،این تورو زیبا میکنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره می بینی اینم از کاراشون نازی دوباره اومد اونم تعلیق کردن معلوم نیست چشونه بیچاره نازی حالش بد بو ...

خیره ان شاءالله نگران نباش عزیزم

حتما یه مشکل قانونی بوده که بچه ها حواسشون نبوده رعایت نکردن حتما حل میشه چیز خاصی نیست ایشالا

من هنوز از روابط خانوادگی شما و نازی و آیناز سر در نمیارم باهم آشنا هستید ؟ 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
خیره ان شاءالله نگران نباش عزیزم حتما یه مشکل قانونی بوده که بچه ها حواسشون نبوده رعایت نکردن حتما ...

نه خوشگلم تاپیکمونو گزارش زدن وگرنه ما هیچ کاری نکردیم...نه گلکم فامیل نیستیم آشناییم دوستیم دوست خانوادگی هستیم باهمدیگه منو نازیو آینازو آنا با داداش محمدو سعیدو صابرو سام با مینا و البته پروانه هیژه و پفیلا   ماها در اصل باهمیم حالا بقیه هم اومدن تو اون تاپیکه نمی دونم چرا به جز شما منظورمه ها  .....داداش صابر همسر آنی هستن داداش سام که عشق دل منه نامزد داره اونم درگیره سعید برادرشوهر آنیه ....امیرهم همسر نازی هستن و مهدی هم پسر نازی کوچیکه هنوز.... محمد هم نامزد آنا میشه  نمی دونم کامل گفتم یا نه تا اینجا یادمه    

2728
نه خوشگلم تاپیکمونو گزارش زدن وگرنه ما هیچ کاری نکردیم...نه گلکم فامیل نیستیم آشناییم دوستیم دوست خا ...

@timtima        بفرما نازنینم اینو بخون دیگه اون حرفای منشوریو نزنی الان بگم دوباره می ترکم    

نه خوشگلم تاپیکمونو گزارش زدن وگرنه ما هیچ کاری نکردیم...نه گلکم فامیل نیستیم آشناییم دوستیم دوست خا ...

حالا کامل یا ناقص من زیاد متوجه نشدم الان آنی کیه آنا کیه ؟ صابر مگه همسر آیناز نیست؟

آنی همون آیناز میشه ...آنا هم یکی دیگه از بچه هاس

آهان اوکی یکم از مبهمی خارج شد خخخ

عزیزم       سوالی داری بپرس درخدمتم    

فدات گلم نه فعلا اوکیه خخخ

چرا گلی 🥲🥲🥲🥲

تاپیک مسمومارو گزارش زدن عشق دلم نازی دوباره اومد بازم ترکییییید  

نمیدونم کیه گزارش میزنه چون نازی یه ساعت عضو شد اونم پی وی من بود تو این مدت کاری نکرد اما ترکید آنیم خودش خواست نمی دونم چرا به هیج کس نگفت  

منم الان آرومم   

عزیزمی والا همه همینن     فقط می تونم بگم تاپیک مسمومارو که داداش سام و داداش صابرو و ... ...

قربونت زحمت کشیدی اینقدر تایپ کردخداروشکر انگار جدی نبوده خودت بهتری الان؟

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
2706