2737
2734

من

همه جاش

"𝒅𝒊𝒏𝒐𝒐𝒔𝒉" قبل از اینکه در مورد من و پروفایلم نظر بدی اینو بخون🙂👈🏻 اینجا کلیک کن    غصه هامو...بخون تو بغض بی زبونم...💜         دلت...میدونم حواسش هست یجورایی...به قلبم تو این روزای تنهایی...همش حسم میگه پیشمی اینجایی...تویی که میسازی همه عشق تو دنیامو...🖤   دخی_شیطوونم  :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بیشتر ؟ 

جلوش

"𝒅𝒊𝒏𝒐𝒐𝒔𝒉" قبل از اینکه در مورد من و پروفایلم نظر بدی اینو بخون🙂👈🏻 اینجا کلیک کن    غصه هامو...بخون تو بغض بی زبونم...💜         دلت...میدونم حواسش هست یجورایی...به قلبم تو این روزای تنهایی...همش حسم میگه پیشمی اینجایی...تویی که میسازی همه عشق تو دنیامو...🖤   دخی_شیطوونم  :)
چ وقتایی درد میکرد ؟ موقع ببدار شدن هنگام صبح درد داشتین ؟  چن درصد آستیمات بود ؟  میشه ب ...

موقع خاصی نداشت قاطی پاتی

نمیدونم