2733
2734
عنوان

رفتم کار پیدا کنم فک کنم شوهر پیدا شد 😐شات

| مشاهده متن کامل بحث + 115505 بازدید | 760 پست

اسی عکس خودتو‌ دیدم خوشگلی ، عکس آقا رو‌ندیدم میذاری ؟ اگه گذاشتی بلایک

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمکدون تشریف دارن😂

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
2738

اسی مطمئنم این اقا صاحب فروشگاه نیست خودش اونجا کارگره ...روال کار اینطوریه که کارگره با سابقه دنبال نیروی فروش میگرده به دستور صاحب فروشگاه ....از نحوه صحبتشم مشخصه شخصیت اجتماعیش پایینه...

عههه بچه ها آقاهه حس ششمیه     سوالاتونو لیست کنی اسی گلی بره ازش بپرسه

عالی گفتییییی🤣🤣🤣🤣

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2706