2726
عنوان

غرورم مهم‌تره یا احساساتم 😔

189 بازدید | 13 پست

سلام صبح بخیر دوستان با یه پسر دوست معمولی ام  البته دوستی‌مون جریان داره قبلا من خیلی وابسته بودم یه جورایی عاشق بودم ولی از بس اذیت شدم قرار شد دیگه پیام ندیم😢 ولی حالم روز به روز بدتر می‌شد دوماه گذشت حالم خوب نشد برای همین پیشنهاد دادم دوست معمولی باشیم و اون در کنار من رل هم داشت که مثلا زنگ میزد توی کال رل اش هم بود و مدام قربون صدقه هم می رفتن و رل اش با من اصلا مشکلی نداشت  فعلا اینو اومدم بپرسم الان دو روزه اصلا جواب پیام و نمیده زنگ زدم جواب نمیده ولی آنلاین میشه استوری و وضعیت میزاره منم خب خیلی ناراحت میشم از پریروز ذهنم درگیره بغض دارم یه بار هم تا یک روز آن نشد بهش گفتم گفت تو نمیدوتی چه قدر دوست دارم باهات حرف بزنم اینم بگم که هر وقت عشقش کشید زنگ میزنه و ممکنه حتی دوساعت حرف بزنیم من زنگ بزنم جواب نمیده به نظرتون چی کار کنم خیلی ناراحتم از یه طرف نمی تونم بگم دیگه بهم پیام نده چون بهش وابسته ام و اصلا نمی تونم❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب معلومه جای دیگه مشغوله.. و شماهم چه راحت قبول میکنید اون با کس دیگه هم هست... اون اقا با دخترای دیگه سرگرمه... و هروقت حالا دلش سوخت بشما هم جواب میده ..الانم جواب نمیده چون شما اونو میخوای ..نه اون شمارو...و جای دیگه مشغول قربون صدقه رفتن... 

الکی هم میگه دوستتون داره... نکن اینکارو بادلت ... برو باکسی باش که حداقل باهات باشه

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

صددرصد غرور و عزت نفس

حالا بالفرض هم با هم ارتباط خوبی داشتین بعدش چه دوست معمولی باشید چه رل میزنه تو سرت 

کلا به نظرم مرد جماعت اینه که بهش رو  نشون بدی بفهمه وابسته ای بهش، جنبه اش رو از دست میده 

برو دنبال زندگیت درسته سخته فراموش کردن ولی به نظرم ارزش این رو هم نداره که وقت با ارزشت رو برای فکر کردن به اون هدر بدی 

الانم چندروز زنگ نزنی خودش میاد بهت زنگ میزنه تمام... ولی تموم کن .. 

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

ابجی ..نزار راحت بگی پیش من با رلش حرف میزنه..  دوست معمولی باشیم... اون دلت اسیب میبینه عزیزم... اعصابت... روحت ..فکرت.. 

ببین عزیزم با کس دیگه اصلا اشنا شو..انقد پسر تو جامعه حتی خوبش ... حداقل میدونی فقط باتو هست و دوستت داره... وابستگی بده... یکاری کن .. یا ازطریق خدا و نماز وابستگیتو کم کن... مدتی گوشی نگیر دستت.. 

اگه نتونستی با کس دیگه اشنا شو... یا بادوستات سرگرم شو یادت بره این فرد... اما از چاله تو چاه نیف عشقم 

ابجی ..نزار راحت بگی پیش من با رلش حرف میزنه..  دوست معمولی باشیم... اون دلت اسیب میبینه عزیزم. ...

خیلی ممنونم عزیزم خیلی برام سخته ارتباط ام با خدا خیلی خوبه نماز همه چی سرجاشه با دوستام هم خیلی مشغولم فقط باید احساساتمو نادیده بگیرم