2726

حتی اگه خودم در مشکل مادی باشم،به چشمم نمیاد اونا بیشتر بخرن و بخورن...تازگی فهمیدم اینو.اینجوری اگه مدتها نبینمشونم باز خیالم راحته.اونا هم نسبت بمن اینطورن.

برا من عجیبه چطور بهم حسادت میکنن بعضی خواهر و برادرا.

خواهر و برادر همسرمم اینطورن نسبت بهم.

دیروز بابامم میگفت من یه زمانی مجردی در مشکلات مادی زیادی بودم و فقط آرزو میکردم خدا خواهر و برادرامو کمک کنه تا بجایی برسن و من خیالم ازونا راحت بشه.اونا صاحب خونه و زندگی شدن .و برا من معجزه کرد و بمن خیلی نعمت های فراوانی داد.بنظرم محبت و این احساسی که بین ماست،بخاطر مهربانیهای باباهامونم هست.اونا هم توی دلشون حتی در بدترین شرایط بهترین رو برا خواهر و برادرشون خواستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره بعضی خواهر برادرا ک شمرن مث خواهر برادر پدرم ولی من خداییش خودم نداشته باشم و داداشم بهترینارو داشته باشه اولا ک افتخار منه دوما ک خیالم راحته 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

اما من یه خواهر دارم به شدت حسود و پر توقع و نامهربون که دائم دعوا درست میکنه

دیگه ازش متنفر شدم دلم میخواد سر به تنش نباشه😪

انقدر بدجنس که حتی ازدواج کردم منو پاگشا نکرد!!کلی پیش شوهرم خجالت کشیدم

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
اصل اینه خودتو دوست داشته باشی برای خودت زندگی و تلاش کنی بقیه در ردیف دوم ارزوهات باشن 

اصولا به ردیفها توجه نداریم،هممون تلاش میکنیم برا زندگی خودمون و درکنارش فکر هم هستیم

ما هم اینجوری ایم...برا منم حسادت به خواهر برادر عجیبه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اصولا به ردیفها توجه نداریم،هممون تلاش میکنیم برا زندگی خودمون و درکنارش فکر هم هستیم

به هرحال من زیاد به زندگی بقیه کار ندارم نه دخالت میکنم نه سرک میکشم ببینم وضعیت  زندگی یا مالیشون چطوره چیکار میکنن چیکار نمیکنن اینطور نه برای کسی خواهرشوهر بودم نه نقش خواهر زن رو داشتم فقط در حد مشورت اگه بخوان و بپرسن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اما من یه خواهر دارم به شدت حسود و پر توقع و نامهربون که دائم دعوا درست میکنه دیگه ازش متنفر شدم دل ...

خواهر منم دیر پاگشا کرد،سال گذشت.ما انتظاری نداشتیم.تقریبا نمیشد گفت پاگشا،یه مهمونی بود.زیاد درگیر این سنتها نشو، جهان داره تغییر میکنه و خیلی مسایل از مد میفتن. بخاطر چیزای کوچیک از هم دل آزرده نشید.آدم غیر از خوشبختی خواهرش چه توقعی میتونه داشته باشه.این دو طرفه س.

منم همینجوری هستم... وقتی داداشم یک موفقیتی توی زندگیش به دست میاره انگار دنیارو به من دادن...خوشحالی خواهرم برام از همه چی مهم تره

ولی متاسفانه خانواده پدریم اینطوری نیستن...خواهر برادر ها همش به هم حسادت میکنن و...

همه جا خوب و بد وجود داره

تو چنان در دلِ من رفته که جان در بدنی...❤
به هرحال من زیاد به زندگی بقیه کار ندارم نه دخالت میکنم نه سرک میکشم ببینم وضعیت  زندگی یا مالی ...

نقش خواهرشوهر و خواهر زن رو نمیدونم.ولی من احساسم نسبت خواهر و برادرم متفاوته.اونا انگار خودمن.نیاز به سرک کشیدن هم نیس.آدم میبینه.

2706