2737
2734
عنوان

تو چه زمینه ای به شدت تنبلید؟

877 بازدید | 89 پست

بچه ها من تو زمینه جوراب شستن به شدتتتتت تنبلم، جوراب میخرم انقدددد میپوشم تا بپوشه بعد میندازم اونور یکی دیگه میخرم از رو ناچاری 😐 ینی یجا باید برم جوراب تمیز ندارم یدونه میخرم! میدونم خیلی مسخرست ولی دوساله اینجوریم، بالغ بر ۳۰۰ تا جوراب خریدم یا کثیفن یا لنگ به لنگ ، الانم اومدم شرکت انقدددد جورابم رو مخم‌ رفت که ناچارا همینجا شستم آویزون کردم برا عصر بعد شرکت که باید برم جایی تمیز باشه😂

زن خوبه خوشگل باشه سفید و کمی چااااااااق سفید و کمی چاق، آها، مرد خوبه خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااااااق پولدارو بداخلاق  

من ازیخچال تمیزکردن متنفرم اووف

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر دلم خواست جوراباتو بشورم،از لباس و... کثیف متنفرم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

اخه چرا

هروق از سرکار میای خونه

با جوراب برو دسشویی 

همونجا بشور بیا بیرون

خوشبحالت میری سر کار

کارت چیه؟؟؟؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
چرا نمیندازی لباسشویی تو ک تنبلی

اخه تمیز نمیکنه اون با کثیف یخورده فرض داره، قاطی لباسا دیگم میشه 

زن خوبه خوشگل باشه سفید و کمی چااااااااق سفید و کمی چاق، آها، مرد خوبه خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااااااق پولدارو بداخلاق  
2738

همه زمینه ها🤣

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
چقدر دلم خواست جوراباتو بشورم،از لباس و... کثیف متنفرم

😂😂😂 دوستم چندبار گفت تروخدا جمع کن من بشورم برات

زنگ زدن به بقیه و حال احوال کردن و رفتن به خونه ی بقیه و..

بخدا دست خودم نیست اما نمیدونم چرا خیلی هم خواهرام و دوستامو دوست دارم اصلااااا حوصله ی اینکارا رو ندارم😑💔

یکی از خواهرام شهر دیگه ای زندگی میکنه همیشه گله میکنه چرا من سالی یبار بهش زنگ نمیزنم😑💔

یعنی یجور کمیابم وقتی میرم خونه ی کسی یا زنگ میزنم به کسی مثل گنج برخورد میکنن باهام😂💔

اخه چرا هروق از سرکار میای خونه با جوراب برو دسشویی  همونجا بشور بیا بیرون خوشبحالت میری سر ...

باورت میشه دیروز حقوق گرفتم به ۱۲ شب نرسید تموم شد؟ ینی امروزم بجا کار دارم باید برم بعد از اونجا تا آخر ماه ۲۰۰ برام میمونه

من تو دستمال کشی خونه و سرامیک پاک کردن...

بازم اونارو ادم حق داره ، نمیدونم چرا با جوراب مشکل دارم

من خانه دارم 

یه دختر سه ساله دارم

فقط 

فقط

از غذا دادن به دخترم تنبلیم میاد

اخه نمیخوووووووره

هزار جور شکلک و ادا در میارم تا یه قاشق بخوره😫😫😫😫

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2706