2410
2553

واقعا مغز آدم سوت میکشه از دستشونننننن.

یه عده رو اعصابم هستن چجوری باید باهاشون برخورد کرد؟

خیلی خودشونو خاص و قابل احترام میدونن اما هیچ گ...و ..ه... نیستن با عرض معذرت ازدوستان عزیز .

رفتیم جایی موقع شام یکی مسئول شام کشیدن  شده حالا اول واسه بچه کوچیک ها غذا ریخته البته فقط بچه های خودش حالا یه بچه دیگه اونجا باشه و به اون بچه غذا نده و بگه سر سفره بهت میدم چی میگین طرف صاحبخونه نیستاااا اون بچه هم از بچه های خودش کوچیکترم باشه ......😤😤

یااینکه میبینن صاحبخونه مریضه و رفتن عیادتش و در حال استراحته با صدای زیاد بشینن فیلم ببینن ....

یا .....

ای خدا حالم از شعور نداشتشون بهم میخوره .....

واقعا باید احترامشونو داشت یا بی محلشون بکنی....؟

یه چیز بگین آروم بشم ....یا مثلا گوشت های غذا رو واسه خودشون برمیدارن به مهمون آب خورشتو میدن خودشونم مهمونن البته ...

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

برای خودشون و رسم و رسوماتشون خودکشی میکنن که حتما باید به جا بیان اما واسه رسوم دیگران ارزشی قائل نیستن

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بنده خدا میزبان  چقدر خجالت کشیده

گریه هم میکرد از دستشون 

برای خودشون و رسم و رسوماتشون خودکشی میکنن که حتما باید به جا بیان اما واسه رسوم دیگران ارزشی قائل ن ...

ایا این موجود خواهرشوهر نیست یا شاید جاری محترم ؟؟😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مگه مهمون حق اینکارارو داره؟؟ عجیب بود برام

متاسفانه وقتی خواهر شوهر باشه و فکر کنن خونه مال داداش خودشونه بلهههه میکنه

به شدت موافق اون قسمت عیادت هستم واقعن 

عیادت بیمار رفتن واقعن از نظر من آزاد دهنده س برای بیمار 

چه برسه به اینکه صحبت کردن ، فیلم دیدن و ... در کنارش 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2714
ایا این موجود خواهرشوهر نیست یا شاید جاری محترم ؟؟😂😂😢

😆😆😆😆مال خودم نیستن وگرنه همون روز اول گیس و گیس کشی میشد .

حالا بگو کی بودن قوم شوهر یا فامیل پدر

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
متاسفانه وقتی خواهر شوهر باشه و فکر کنن خونه مال داداش خودشونه بلهههه میکنه

😂😂وای درست گفتم خواهرشوهرته 😂😂ببین عزیزم از حساسیتهات کم کن زندگی ارزشش رو. نداره مهم نیست کی غذا اول خورده پاشو خودت برای بچه ات غذا بکش مهم نیست کی گوشت خورده کی نخورده زندگیو زندگی کن خودتو عذاب نده اصلش دورهم بودنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

تازه اینجور آدمها پیش خودشون فکر میکنن خیلی زرنگن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
حالا بگو کی بودن قوم شوهر یا فامیل پدر

قوم شوهر عقب مانده از نظر فرهنگی .

مال خواهرم هستن ... طفلی خواهرم داره عذاب میکشه البته حق داره .

میان به مریض سر بزنن دیگه نمی رن خونشون دو روز میمونن .انگاری خودشون خراب شده ندارن .

😂😂وای درست گفتم خواهرشوهرته 😂😂ببین عزیزم از حساسیتهات کم کن زندگی ارزشش رو. نداره مهم نیست کی غذ ...

مال خودم نیستن نشستن خونه خواهرم عذابش میدن انگاری خونه خودشونه و بیشعورترین کارها رو میکنن میشینن به دیگران دستور میدن اصن یه وضعیه

2706