2726
عنوان

از داداشم متنفرمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 34 پست

عزیزم خیلی سخته این شرایطی که گفتی.چند سالشه؟

نباید جلوی مهمون بهش گیر میدادند

قطعا مشکل داره و نیاز به کمک و مشاوره داره .

انشاالله گلهای مامانت دوباره رشد میکنند الان برای مادرت شما بچه ها مهم هستید و گلهای زندگیش هستید غصه نخور  کمکش کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب چرا گیر میدین زن بگیره. خودش بخواد میگه زن میخوام. بازم خدا رو شکر اعصابش سر وسایل خالی کرده بلایی سر خودش نیاورده

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

میدونم چی میگی درکت میکنم 

ولی کاریش نمیشه کرد جوونه نفرینش نکنید 

الان نمی‌فهمه سنش که بره بالاتر میفهمه 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

کار داداشت بد بوده خیلی ولی دلیل نمیشه تو جای مادرت نفرین کنی الهی خیر از جوونی نبینه الهی پرپر بشه بخاطر چهار تا گلدون... مامانت خودش میفهمه چه باید بکنه این همه زحمت کشیده بزرگ کرده بچه رو به خاطر چهارتا گلدون مطمئن باش راضی نیست بچش پر پر بشه...لطفا مراقب حرف زدنمون باشیم ♥️

🥰😍
کاش میاورد

ن نگو میگذره حمله شاید بهش دست داده

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
کی میفهمه نزدیک ۳۰سالشع

والا به خدا میفهمم چون دارم 

چرا خونشو جدا نمیکنه دیگه بچه نیس که

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2706