2726
عنوان

از داداشم متنفرمممم

649 بازدید | 34 پست

سلام 

من از داداشم خیلی خیلی متنفرم

چرا؟

چون که دیشب با پدر مادرم رفتیم مهمونی

و داداشم نیومد

بعد بابای من بعد از مهمونی که ساعت ۱۰ بود و دیر هم نشده بود باجناقشو آورد خونه با زنش که میشه خالم

یهویی داداشم از ویلونی معلوم نی کجا اومد مامانم شروع کرد به گیر دادن که زن بگیر برو پی زندگیت این راهش نیست

تا اونا رفتن

شروع کرد فوش دادن و آشپزخونه رو بهم ریخت و هزار تا دیگه که دیوونه ها انجام میدن

بعدش رف اتاق تمام گل های مامانمو پرپر کرد مامانم خیلی قصه میخوره آرزو میکنم مث اون گلا پر پر شه جوونیش

گلایی که ۱سال زحمتشو کشیده بود و همه حسرتشو داشتن

امیدوارم خیری از جوونی نبینه....

بعد تا ساعت ۲شب شیشه میشکست و فوش میداد

شما بودین تحملش میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابات نزد تو دهنش؟

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

زنش بدین دختره هم میاد شما رو نفرین میکنه با این تربیت کردن مامانت برا چی زورش میکنید زن بگیره!!

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

هر چی باشه برادرته خدایی نکرده بد بشه یا اتفاقی ببافته دوباره مادرت و تو ناراحت میشید 

بگو خدایا ببخ برادرم راه درست نشون بده.

به مادرتم بگو گیر ندن 

مگه زن قرص که ادم با گرفتنش خوب بشه 

بگو مامان میره زن میگیره فردا یکی دیگه هم به مشکلاتمون اضافه میشه 

همه چی با راهش

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

مامان بابات خیلی بی جون و خونسردن اگه من جای مامانت بودم همون لحظه که اولین فحش از دهنش درمیومد اول مفصل کتکش میزدم بعد هم از خونه پرتش میکردم بیرون!

باورم نمیشه یه آدم تا اینحد میتونه با مامان باباش پیش بره!😑

حالا من تو پریودیم که اعصابم خیلی خرد بود مامانم بشدت بهم گیر داده بود یه بار فقط به مامانم گفتم "به تو چه" و تا دوهفته بشدت باهام سروسنگین بود اصلا بهم محل نمیزاشت و باهام حرف نمیزد و حتی غذا هم درست نمیکرد برام!..

واقعا جوون اهل داشتن یه نعمته

مادرت باید فکر عروس گرفتن رو از سرش بیرون کنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706