2726

اگه به من باشه میگم قشنگ بگیر بخواببببببببب

دنیا دو روزه💔💔😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
اگه به من باشه میگم قشنگ بگیر بخواببببببببب دنیا دو روزه💔💔😐

بدبختی هرچیم میخوابم باز دوس دارم بخوابم😐😂😂

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدبختی هرچیم میخوابم باز دوس دارم بخوابم😐😂😂

😂😂😂😐

پس نخواب

چون عادت کردی به خواب

🤣🤣بدبختی اینه که تا کتاب باز میشه خوابت میگیره

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728
😂😂😂😐 پس نخواب چون عادت کردی به خواب 🤣🤣بدبختی اینه که تا کتاب باز میشه خوابت میگیره

اصن مغزم کند و تنبل شده حال نداره 

همین الانمم ک کتاب باز نیست چشمام داره میره 

این قرصای حساسیت هم شاید بی تاثیر نیست 

ولی من تلفست میخورم ک مثلا خوابم نگیره

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
اصن مغزم کند و تنبل شده حال نداره  همین الانمم ک کتاب باز نیست چشمام داره میره  این قرصا ...

نه قرص نخور

قرص حساسیت خواب آور  هس عوارضم داره

حتما شب ها ۶ و نیم تا ۷ و نیم ساعت خواب باکیفیت داشته باشید + ۲۰ تا ۴۰ دقیقه ظهر. بیشتر از این مقدار معمولا مفید نیست و فقط باعث خستگی بیشتر و کند شدن عملکرد مغزتون میشه. تا خوابتون گرفت بلافاصله سمت گوشی و فضای مجازی نیاید (مخصوصا اگر زیاد ازش استفاده می‌کنید و محرکی شده برای ترشح دوپامین!) چون مغزتون شرطی میشه... پنجره رو باز کنید و هوا بخورید. تو خونه یه دوری بزنید. + یک لیوان چای هم خوبه

گوگل کن.
حتما شب ها ۶ و نیم تا ۷ و نیم ساعت خواب باکیفیت داشته باشید + ۲۰ تا ۴۰ دقیقه ظهر. بیشتر از این مقدار ...

مرسی 

من جدیدا گوشیم پیشم نیست حرصی میشم دو پامین یعنی همین؟

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
من با قرصم بزور میخوابم.کاش منم همش میخوابیدم این زندگیه گوهیو نمیدیم.

چرا همه چی برعکسه منم ارزو دارم اصلا خوابم نمیرفت😑 

ان شاءالله خدا مشکلتو حل کنه🤲

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
مرسی  من جدیدا گوشیم پیشم نیست حرصی میشم دو پامین یعنی همین؟

اگر میخواید امسال نتیجه ی خوبی تو کنکور بیارید، اشتباهات قبلی رو تکرار نکنید رو کاغذ بنویسین و راه حلشون رو هم بنویسید و بهشون عمل کنید. کلا هم تو فضای مجازی نباشید و پیگیر اخبار هم نباشید. برای رتبه ی خوب، الزاما نیاز نیست از ۵ صبح شروع کرد، با ۱۰ تا ۱۳ ساعت درس خوندن با کیفیت در روز هم میشه. ذهنیت مهمه و مسیر درست و مشخص و انجام دادن یا انجام ندادن یه سری کارهای کوچک و به ظاهر ساده (و ایجاد یه سری عادت ها) که خیلی ها این کارو نمیکنن. ان شاءالله موفق باشید 🤍🍀

گوگل کن.
اگر میخواید امسال نتیجه ی خوبی تو کنکور بیارید، اشتباهات قبلی رو تکرار نکنید رو کاغذ بنویسین و راه ح ...

مرسی🧡🙏

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!