2737
2734

الان ما سه نفریم

۱۰۱۵۰۰ ریختن

صدو یک هزار و پانصد

اون وام یک میلیون که دولت داد دارن برمیدارن هنوز؟؟؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اون وام از یارانه ی که۲۰میریزن کم مبشه

نفری 20تومن میدن😐

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
نفری 20تومن میدن😐

نفری ۴۵

چرا نمیگیری؟؟؟

من پول تلفن و مودم میدم

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
نفری ۴۵ چرا نمیگیری؟؟؟ من پول تلفن و مودم میدم

چمیدونم والا 😞

اولش همینطور استین سرخود گفتم نگیرم تا اونایی که احتیاج دارن و واجب ترن حقشون پایمال نشه و ازین دست چرند پرنداااا دیگع...😆😂

45 تومن هر ماهی 😐

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
نفری 20تومن میدن😐

بیستم منظورشه

این معیشتی هست اون یارانه 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
نه عزیزم منظورم تاریخ ۲۰

اوکی 😊👍

مرسی گلم😍

بیستم منظورشه این معیشتی هست اون یارانه 

معیشتی چیه دیگه!!!!؟؟؟؟؟؟

وااای من چقدر پرت ام 😣

2706