2137
2217

بعد مرگش فهمیدن...معتاد بوده..حالا دکتر گفته باید کل اعضای خاتواده آزمایش بدن..آزمایششم‌ تقریبا سخته و اینا دستشون خالیه..

اللهی شکککرت

مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری رایگان انجام میده رایگان دارو میده

بدنشون دربرابر همه بیماریها مقاومتشو از دست میده

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی مامانم و تو دلیام دعا کنید لطفا😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اوایل علامت خاصی نداره   شبیه ی سرماخوردگیه که چند روز طول میکشه  گاها زخم دهانی دارن بعدش چندین سال حالشون خوبه  و بعدش ضعف سیستم ایمنی و ابتلا به عفونت های نادر 

یا الله…أحلامنا بین یدیك …فحققها…. هیچ کس آنها را به یاد نخواهد اورد و آنچه در دست نوشته ها آمده است،هرگز در هیچ زمانی تکرار نخواهد شد،زیرا نسل های محکوم به «صد سال تنهایی »هرگز فرصت زندگی دوباره روی کره ی زمین را پیدا نخواهند کرد.  میترسم از اینجا بری و خونه بریزه/ له شم تو به معماری آوار بخندی/آواره بشم مملکتم دست تو باشه/هیهات اگر ارتش موهاتو نبندی/دیوانه چو دیوانه ببیند،خوشش اید/میترسم از اون لحظه که دیوانه نباشی /  به تو سر بسته و در پرده بگویم ،تا کسی نشنود این راز گهربار جهان را؛ آنچه گفتند و سرودند ،تو آنی.خود تو جان جهانی ،تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی،تو خودت باغ بهشتی .به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه ی هرکس ننشینی و به جز روشنی پرتو خود ،هیچ نبینی و گل وصل نچینی ،نه که جزئی ،نه چون آب در اندام سبویی، خود اویی…به خودآی. من نمیگویم که در هیچ کجای این سفردشوار ناامیدنبایدشد،بلکه میگویم به امیدبرگردیم قبل آنکه ناامیدی نابودمان کند.  
2215

چه سختی ای داره ازمایش خونه دیگه،اوایل بارداری که میگیرن جزو چکابها،فکر نکنم گرونم بشه

مامان یک عدد پسر کوچولو که انگار  قسم خورده هرگز نخوابه هستم.امضام مراحل زندگی و تغییرات پسرمه
2050
خوب خداروشکر.دوستم نگران بود بنده خدا

نه بابا.حالا ایشالا نگرفته باشن اینا فقط،بچه داره؟

مامان یک عدد پسر کوچولو که انگار  قسم خورده هرگز نخوابه هستم.امضام مراحل زندگی و تغییرات پسرمه
2051