2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بیامرزدش😔

مرسی عزیزم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
پیتزا،منم مهمون دارم  ،داشتم خمیر پیتزارو درس میکردم

دوسته عزیز خمیر پیتزا چجوریه؟؟

منم دوست دارم یاد بگیرم

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2738
نوشتم چند تا پست قبل عزیز

ممنون😍😍

بعد که ورز دادی  خمیر چقد باید استراحت کنه؟؟؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
ممنون😍😍 بعد که ورز دادی  خمیر چقد باید استراحت کنه؟؟؟

عزیزم مونده به دمای محیطت،من گذاشتم کنار بخاری یک ونیم ساعته اماده شد،میزارم یخچال،ظهر ورمیدارم پفشو میگیرم پیتزادرس میکنم

عزیزم مونده به دمای محیطت،من گذاشتم کنار بخاری یک ونیم ساعته اماده شد،میزارم یخچال،ظهر ورمیدارم پفشو ...

ممنون🥰🥰🥰

کباب به نظرم خوبه ، حالا جوجه ، گوشت ، ماهی ، بلدرچین ، هرچی باشه 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞