2410
2553
عنوان

با پسری که ....😫

255 بازدید | 13 پست

سلام صبح بخیر دوستان با یه پسر دوست معمولی البته دوستی‌مون جریان داره فعلا اینو اومدم بپرسم الان دو روزه اصلا جواب پیام و نمیده زنگ زدم جواب نمیده ولی آنلاین میشه استوری و وضعیت میزاره منم خب خیلی ناراحت میشم از پریروز ذهنم درگیره بغض دارم یه بار هم تا یک روز آن نشد بهش گفتم گفت تو نمیدوتی چه قدر دوست دارم باهات حرف بزنم اینم بگم که هر وقت عشقش کشید زنگ میزنه من زنگ بزنم جواب نمیده به نظرتون چی کار کنم خیلی ناراحتم از یه طرف نمی تونم بگم دیگه بهم پیام نده چون بهش وابسته ام و اصلا نمی تونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بدرک

منم یه دوستی دارم البته دختره ‌ 😂 بعد یه مدت آشتی کردیم اگه من پیام ندم انگار نه انگار 

بهش بگم هم چته چرا دیر ج میدی و حرف نمیزنی میپیچونه خودش اومد اشتی کرد من نخواستم

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
2456
2714

چجوری دوست معمولیه که اینقدر بهش وابسته ای و براش گریه میکنی و روش کراش داری؟!😐😐 این که دیگه اسمش دوست معمولی نیست کسیه که دوسش داری!

دوست معمولی یعنی مثل دوستهای دخترت که هفته ای چندبار حال همو میپرسید و باهم فقط میگید و میخندید و بیرون تفریح میرید، نه اینکه هر روز پیام بدی و زنگ بزنی و وقتی جواب نده گریه کنی!😑

شاید دوست دختر داره روابطشو یکم محدود کرده دوست دخترش ناراحت نشه

چجوری دوست معمولیه که اینقدر بهش وابسته ای و براش گریه میکنی و روش کراش داری؟!😐😐 این که دیگه اسمش ...

کفتم که جریان داره ولی من خودم بخش وابسته ام کراشم ولی خودمون خواستیم که فقط دوست معمولی باشیم