2703
2553
خخخخ... حالا هزینه کردی همسر پسندید باشه باز خوبه مثلا همسر من کلا اهل لباس خواب نیست...

وای عاشقشه

از کجا فهمیدی

هی هم میگه راه میری برق میزنه دل میبره

دلم قنج میره

تو دلم میگم فدای سرم اون پوله این مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد ضرب المثل معروف افتادم که میگه من اونقدر پولدار نیستم که لباس ارزون بخرم... واقعا بعضی گرون ها ...

درسته

مادرم این سبکی هست

به قول خودش کم میخره ولی همیشه چیزای ارزنده میخره و عمری اسفاده میکنه. بخصوص کیف و کفشش. سلیقه‌ی عجیب خوبی هم داره بخصوص تو کیف و کفش 😃

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
اون که آره من خودم همینم البته بگم دوساله لباس درست حسابی نخریدم یعنی هزینه لباس و اینجور چیزا نکردم ...

نه میارزه 

تو لیاقت بهترین ها رو داری

بخر و از کیفیت پارچه طرح و رنگ لذت ببر

سالها برات کار میکنه

2720

مثل من احمق نباش و بخر.

من الان یه لباس گرم ندارم ، دیشب شوهرم میگه خودت نمیخری به من چه.

مثل احمقا برای اون جمع کردم.

بعد مردنم ، میره یکی دیگه میگیره و بهش بخر و بپوش عزیزم. زن قبلیم خر بود و لیاقت لباس شیک پوشیدن نداشت.

از اول سال براش ۵۶ تومن پس انداز کردم. یه لباس گرم الان ندارم.

مثل من احمق نباش

دهنم کف کرد اینقدر خوندم ۸ سال پیش دختر امسال چی خریدی پس😂😂😂

😅😅😅😅

خب امسال خرید داشتم ولی به نسبت تورم اون قیمت تو اون سال گرون بوده

امسال 1تومن برای لباس بدی همه میگن مفت خریدی

به عنوان ی زن بهت پیشنهاد میکنم بخر  هم خوشحالت میکنه هم ی چیز نو و تمام کمال تو رنج قیمتی خود ...

آخه مشکل همینه که دیگه مهمونی نیست ما از بعد کرونا  تعطیل شده توی خانواده مهمونی و  مراسم الانم شاید برادرشوهرم رو داماد کنن واسه همین میخوام بخرم فقط میگم شاید بهتر باشه چیز دیگه ای بگیرم مثلا کت مجلسی یا پیراهن که شاید بیشتر به دردم بخوره. ولی خداییش خوشگله جیز دیگه ای به سلیقه ام نیومد

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2714
مثل من احمق نباش و بخر. من الان یه لباس گرم ندارم ، دیشب شوهرم میگه خودت نمیخری به من چه. مثل احمق ...

درست میگی مامان من هی نخرید نخرید نخرید، نه پولدار شد نه داش شاد شد، الان منتظره من یه لباسی رو نخوام و نپوشم که برداره خودم بعضی وقتا تیشزتی چیزی براش میخرم، اعصابم بهم میریزه، همیشه حسرت موند تو دلش، بخر بره خواهر 

زن خوبه خوشگل باشه سفید و کمی چااااااااق سفید و کمی چاق، آها، مرد خوبه خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااااااق پولدارو بداخلاق  
مثل من احمق نباش و بخر. من الان یه لباس گرم ندارم ، دیشب شوهرم میگه خودت نمیخری به من چه. مثل احمق ...

🤣🤣🤣

پیش بینی آینده ات خیلی باحال بود . نه من همسرم مشکلی نداره اصلا پس انداز هم نمیشه اگه من نخرم

عزیزم اینجوری نگو به خودت

تو فداکار بودی و این حسن خوبی تورو نشون میده اما زیاده رویه که به خودت بها نمیدی

هروقت ماهی و از آب بگیری تازه اس

از الان شروع کن به خودت برس

منم سال اول زندگیم کمتر به فکر خودم بودم اما الان هروقت من خرید میکنم شوهرمم واسه خودش میخره

💛🐣🌻
وای عاشقشه از کجا فهمیدی هی هم میگه راه میری برق میزنه دل میبره دلم قنج میره تو دلم میگم فدای سر ...

خب خوبه دیگه پشیمونه نداره.من تا حالا ۵۰ تومن خرج لباس خواب و لباس زیر نکردم .به کارمون نمیاد😆😆

2706