2230
2217

البته بگم اجباری یا التماسی نیست اگه دوس داشتید بفرستید🌺🌺🌺

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

سلام استاتر ببخشید اینو میگم نظرمه امیدوارم ناراحتت نکنه .چرا اسم کاربریت این گذاشتی اثر بد میزاره ها 

بجای روسیاه میزاشتی رو سفید . 

برام دعا کنید تا یه مادر کامل برای پسرام باشم

فرستادم عزیزم ❤️

روحشون شاد

یا الله…أحلامنا بین یدیك …فحققها…. هیچ کس آنها را به یاد نخواهد اورد و آنچه در دست نوشته ها آمده است،هرگز در هیچ زمانی تکرار نخواهد شد،زیرا نسل های محکوم به «صد سال تنهایی »هرگز فرصت زندگی دوباره روی کره ی زمین را پیدا نخواهند کرد.  میترسم از اینجا بری و خونه بریزه/ له شم تو به معماری آوار بخندی/آواره بشم مملکتم دست تو باشه/هیهات اگر ارتش موهاتو نبندی/دیوانه چو دیوانه ببیند،خوشش اید/میترسم از اون لحظه که دیوانه نباشی /  به تو سر بسته و در پرده بگویم ،تا کسی نشنود این راز گهربار جهان را؛ آنچه گفتند و سرودند ،تو آنی.خود تو جان جهانی ،تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی،تو خودت باغ بهشتی .به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه ی هرکس ننشینی و به جز روشنی پرتو خود ،هیچ نبینی و گل وصل نچینی ،نه که جزئی ،نه چون آب در اندام سبویی، خود اویی…به خودآی. من نمیگویم که در هیچ کجای این سفردشوار ناامیدنبایدشد،بلکه میگویم به امیدبرگردیم قبل آنکه ناامیدی نابودمان کند.  
هم صلوات فرستادم هم فاتحه خوندم توام برای برادر جوونم که چند ماهه فوت کرده اگه امکانش هست ی فاتحه ب ...

ممنونم فاتحه و صلوات میفرستم خدا رحمتشون کنه روحشان شادببخشید باعث یاد آوری وناراحتیتون شدم💔

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2050
سلام استاتر ببخشید اینو میگم نظرمه امیدوارم ناراحتت نکنه .چرا اسم کاربریت این گذاشتی اثر بد میزاره ه ...

ممنون دیگه نمیشه عوض کردش

[QUOTE=217452478]راستی صلوات فرستادم . از دست دادن پدر خیلی سخته من 12سالم بود پدرم فوت شد خواهر کوچیکم دو سالش بود  ...[/QU

ممنونم خدا رحمت کنه پدر گرامیتون رو ،روحشون شاد باشه واقعا خیلی سخته حالا هر موقع این اتفاق شوم بیفته براشون فاتحه وصلوات میفرستم🥀