2737
2734
عنوان

کی حس ششمی قوی اینجا رنگ لباسمو میگی لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 76 پست
[QUOTE=217452525]خدا از زبونتون بشنوه، انشالله، بیشتر از سه هفتههست که قهریم، میشه بگید ایا به خانوا ...

عزیزم خیلی ممنون، امیدوارم که حستون در مورد تهعد دادنش درست باشه، چون اگه تهعد نده جدا میشیم، برام دعا کنید لطفا، بازم خیلیی ممنونم، و ببخشید خیلی سوال پرسیدم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی ممنون، امیدوارم که حستون در مورد تهعد دادنش درست باشه، چون اگه تهعد نده جدا میشیم، برام د ...

خواهش میکنم عزیزم همه‌جیزدرست میشه به خداتوکل کنید.

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2728
2738
انشالله، خیلییییی ممنون

قربونت عزیزم.خواهش میکنم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
دوست داره بهش زن بزنیدبیشترشما

بگو دخترم خوب میشه از بیماریش یا نه 😭

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
نگفتی ولی. کی برمیگرده میدونم ادم خودش باید تلاش کرد      

یکم طول میکشه ولی فکرمیکنم به صلاح خودتون فعلااینطوری تادوباره اوکی بشه.حسودزیادارید.چون ادم محکمی هستین ولی یکم بی خیال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکم طول میکشه ولی فکرمیکنم به صلاح خودتون فعلااینطوری تادوباره اوکی بشه.حسودزیادارید.چون ادم محکمی ه ...

گلم جوابم منم بدید لطفا 

ی خونه میخوایم بخریم یکم مشکل پیش اومده میخریمش؟؟

کی به عشقم میرسم؟؟؟

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️
بگو دخترم خوب میشه از بیماریش یا نه 😭

عزیزم چرانمیشه حتماااااازخدامیخوا م‌سفاپیداکنن..ی چندتادکتردیگه هم ببرید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم جوابم منم بدید لطفا  ی خونه میخوایم بخریم یکم مشکل پیش اومده میخریمش؟؟ کی به عشقم میرسم؟؟ ...

فک میکنم مالک یکم قیمتش بالاترکنه ولی توافق میکنید.بله ازدواج میکنیدولی بایکی دیگه.فک میکنم زیادی وابسته ش هستین.ایشون جدی نباسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706