2726

چطوری بعضیا میان میگن عشق و خودکشی میکنن و اشک میریزن و ۲۰ویلو کم میکنن و..... و هرچقدرم باهاشون حرف میزنی و میگی این عشق نیست باز قبول نمیکنن و بدتر ازاون خانومهایی هستن که ازدواج کردن و به فکر خواستگار قبلیه خودشون هستن و با کوچکترین حرف و مشکلی فکر اونو میکنن و میخوان جدا بشن با اون برن یا دیگه بدتر خیانت میکنن   والا من میشینم تموم موردهایی که ادعای عشق کردن تو گذشته رو وقتی همه رو بررسی کردم دیدم اصلا عشقی نبوده و کاملا عاقلانه و منطقی اومدن جلو همون موقع هم یه بررسی کردم و تازه اگه عاشقانه بود که خب ازدواج کرده بودم پس مشخصه خوووب فکر کردم دیدم عشقی نیست و نبوده و دیدم اونها عاقلانه و منطقی اومدن جلو پس چرا ما عاقلانه تصمیم به ازدواج نگیریم ؟؟؟؟؟؟؟  یکی بگه اون زمان بهترین تصمیم گرفتی با شوهرت ازدواج کردی پس به تصمیم خودت در اون زمان احترام بذار ضمنا یه چیزی بوده که اون تصمیمو گرفتی دیگه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همههههه این عشق ها توهمه 

حتی اونی ک تزدواج کرده ولی برای ازدوتج کرده ها میگیم توهمت رو ادامه بده بعد اونا ی جور وتبستگی هم دارن بهم 

ولی ایپایی ک قبل ازدواجه واقعا توهمه همش

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2728
نا حالا دلت واسه یکی کنده نشده که بدونی عشق چیه

چرا دل اون کنده نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دل من فقط باید کنده بشه   هروقت اون دلش واقعی کنده شد منم میکنم   وللا من که تمومشون همون زمان امتحان کردم آبی ازشون بخار نشد!

بله حرفات کاملا درسته... شما بعد منطقت پررنگتره... که البته به نظرم یک موهبته

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
نمی گم آدم تا یه چیزی میشه باید فکر عشق قبلیش و خیانت بیاد تو سرش ولی.. به نظرم عاشق نشدی که معنی ع ...

هروقت اونها عاشق شدن منم میشم چرا من بشم و تاوانش بدم  اون بشه ، من همشونو امتحان کردم دروغگو بودن 

نا حالا دلت واسه یکی کنده نشده که بدونی عشق چیه

من ب معنی واقعی حسش کردم

دیدمش اول پیش خودم گفتم خوشبحال نامزدش چقدر مرد هست ،یهو ناباورانه دیدم دوهفته بعد اومد خاستکاریم

مادرم قبول نکرد دوست بودیم باهم تا بزرگ شم،بعد ۲سال گزاشت رفت،مادرش نزاشت.بهم گفت تو با پسرم هستی معلوم نیس با چند نفر دیگ هسی،بنظرت خدا جوابشو میده؟؟

بله حرفات کاملا درسته... شما بعد منطقت پررنگتره... که البته به نظرم یک موهبته

باور کن من خیلی عشقی بودم با کوچکترین حرف و اشاره ای عاشق میشدم !!!! و این خیلی برام دردناک بود ببین چه کردن با من و چقدر دروع گفتن که عاقلانه تصمیم گرفتم و ازدواج کردم  ، من امتحانشون کردم دیدم واای همه حرفهاشون دروغ بود مثلا به یکیشون گفتم بدبختیم خونه نداریم جهازم ندارم درعین ناباوری فرارررر کرد تا گفتم داریم برگشت  خدا وکیلی این عشقه!

وای منم خداروشکر اصلا دربند عشق و عاشقی نیستم خواهر💃🏻😀

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻
باور کن من خیلی عشقی بودم با کوچکترین حرف و اشاره ای عاشق میشدم !!!! و این خیلی برام دردناک بود ببین ...

بله 

درسته... 

شعرای معاصر عشق را با کشک هم قافیه کرده اند😁

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2706