2703
2553

چون خیلی تاپیکهای کمک تخصصیه و ما بلد نیستیم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

میخواستم بگم منن دیدم که دیدم الکیه😑😂

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
😂😂😂😂 یه تاپیک زدم بچم شیر نمیخوره خیلی کمکی بهم نشد. موندم تاپیکای این مدلی چرا همه حمله میکنن

منم الان تاپیک زدم برا شیر بچم کمکی بهم نشد ...یعنی بازم توی درد خودم غوطه ورم 😔

2714
😂😂😂😂 یه تاپیک زدم بچم شیر نمیخوره خیلی کمکی بهم نشد. موندم تاپیکای این مدلی چرا همه حمله میکنن

می دونم عزیزم اینجا این مدلیه خودم تجربشو دارم

عزیزم درمورد بچت باید بگم ببین بچت گوش درد نداره که نتونه مک بزنه یا تافت زبان مثلا یا دلپیچه ونفخ ایناخودش میتونه موثرباشه عزیرم دکتر یه چکش کنه بدنیست اماادم توکرونامی ترسه ببره 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

یه چیز دیگه هم عزیزم بچه ها تاشیش ماهگی الویتشون شیرخکردنه بعدش که غذای کمکی شروع میشه الویت بعدازغذاشیر خوردنه شاید سیرمیشه لبعضی بچه هااینطورن نگران نباش

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕