2733
2734
عنوان

تولد جاریمه به نظرتون برم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 49 پست
دقیقا منم زایمان کردم خواهرشوهرم دست خالی  اومد ملاقاتم،الان اون حاملهه من اصلا روم نمیشه   ...

یه چیز ببر که کم باشه اونجور نه میتونه حرف بزنه هم دغتو سرش خالی کردی بهتم گفتنی بگو ببینیدمن چه بزرگواربودم اینو آوردم ولی اون هیچی نیاورد

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه...پس باید یه فکر دیگه کنه....بگه کرونای جدید اومده    

😁😂🤣عاشقتم 

اومیکرون بودفکر کنم 

این کرونا هم یه دردیه که گاهی به کار میاد

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
یه کادو آماده کن اگه دیدی لازمه کادو بدی، دست خالی نباشی. ولی اگه لازم نبود و دیدی بقیه ندادن، توهم ...

خودمم اینو میگم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2738

عزیزم وقتی شما باردار هستی و واکسن هم نزدید نه فقط به این جشن، بلکه به هیچ جای دیگه ای نباید برید! باید از همه کس بترسید و کلی مراقب خودتون باشید.

وقتی هم جشن تولد نمیرید، کادو هم لازم نیست بدید. باز اگه اونا بهتون واسه تولدتون کادو داده بودند یه چیزی؛ ولی با این وضعیت اصلا دلیلی برای کادو دادن، خصوصا بدون رفتن به جشنشون ندارید.

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی❤️
چرامیخای کادو ندی سختش نکن پس فردا زایمان کردی جبران میکنن خودتو ازالان تابلو نکن

آخه خیلی جاریم کلاس میزاره بهش تبریک گفتم تبربک همرو استوری کرد جز من🙄

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
خودمم اینو میگم

بیخیال خودتو برای۱۰۰تومن یاکمتر اذیت نکن نه تنها امروز روزای بعدم هی بایدبگی بخاطر فلان چیز نیومدن دروغ پشت دروغ قشنگ برو نهایت تا۱۰۰بده خیالتن راحت قضاوتم نکننت

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
عزیزم وقتی شما باردار هستی و واکسن هم نزدید نه فقط به این جشن، بلکه به هیچ جای دیگه ای نباید برید! ب ...

شوهرمم نظرش اینه میگه خطرناکه

2706