2410
2716

الان از شدت سرفه حتی نتونستم بخوابم احساس پیکنم قراره بمیرم پریشب یک خواب عجیبیپ دیدم تروخدا واسم دعا کنید بخاطر مامانم حداقل زنده بمونم نمیتونم خودمو ببخشبم به حرفاش گوش ندادم هرچی گفت رعایت کن😭😭😭خدا پنو لعنت کنهه😭

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

انشالله به حق امام زمان هر چه زودتر خوب شی🌺

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

حرف منفی نزن 

خدا لعنتت کنه دیگه یعنی چی؟ 

دور از جون... 

خوب می شی

دکتر رفتی؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم ان شااااله زودتر حوب بشی این کرونا اینقدر بده که هر کسی شدید گرفته مثل تو فکر میکنه 

و اشهدش رو هم میگه

روحیه ات رو حفظ کن به خودت برس 

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
2456

هر کی کرونا گرفت گفت احساس میکنم می‌خوام بمیرم اصلا نترس و استرس نداشته باش هفته بعد این موقع هم خوب خوب میشی همسر منم خ شدید گرفت و خدارو شکر خوب شد 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2714
حرف منفی نزن  خدا لعنتت کنه دیگه یعنی چی؟  دور از جون...  خوب می شی دکتر رفتی؟&nb ...

زاستش میترسم برم دکتر😭😭😭ایشالله همیشه سلامت باشین واقعا خیلی استرس اوره😭😭میدونم ریم درگیره ولی میترسم اینو دکتر بهم بگه

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

منم مردادماه دلتا گرفتم حالم خیلی بد بود هرشب قبل خواب اشهدمو میگفتم 

حتما زیر نظر دکتر عفونی باش و خود درمانی نکن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
زاستش میترسم برم دکتر😭😭😭ایشالله همیشه سلامت باشین واقعا خیلی استرس اوره😭😭میدونم ریم درگیره ولی ...

باااع میتربم برم دکتر چیه به جای اینکه به مرگ فکر کنی به راه سلامت فکر کن پاشو حتما امروز برو دکتر زکدتر خوب بشی 

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
چند روز از شروعدعلائمت میگذره؟

از ۲شنبه هفته قبل رفتم سینما از اونه  چه قدر ماماانم گفت نرو😭از بست خرم من😭

2706