2733
2734
عنوان

من هیچوقت نمیتونم بچه بیارم😔😔😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 150 پست
شوهرت ادم خوبی شوهر گرم خیلی خیلی بهتر از سرده

اره بعد شوهر من بشدت مثل بچه ها وابستس چون از ۸سالگی تنها مامان باباش فرستادن پیش داداشش کارکنه ۱۵.۱۶سالع تنها بوده مهرمادری خواهری زیاد نچشیده از وقتیم باهمیم ک حدوده ۴ساله مثل بچه ها وابستس اصن ی ترسی داره ک از هم جدا نیوفیم یسال دیگم صبر میکنم اگ بهتر نشد باید مشاور بریم

قبل بچه همش شوهرم طرفم میومد الان ماهی یبار رابطه اونم من اکثرا پیش قدم میشم بدم میاد ازاین حس 😥

حس میکنم بااین که ورزش میکنم تناسب اندام دارم بهم اهمیت نمیده ازم سیر شده هوفف 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

این حرفا چیه ، من هم سر قبل و هم الان که حامله ام هیچ وقت نه گذاشتم و نه میزارم رابطه مون کم شه چون میدونم سردی میاره بین روابط ، اتفاقا میل جنسیم مثل قبل حتی بیشتر ، چرا نباید رابطه داشته باشیم؟چه مشکلی داره اون داخل رحم و جاش امن امن ،حتی سر بارداری قبلی چون تجربه نداشتم از دکتر پرسیدم گفتم نباید رابطه داشته باشیم یا کمش کنیم خندید گفت نه چرا باید این کارو بکنید تازه من لکه بینی هم داشتم گفت فقط تا ۲ هفته که لکه بینی قطع شه رابطه نداشته باش بعدش مشکل نداره 

خواهرانه میگم اگر تو حاملگی به بهانه الکی بچه قطعش کنی خودت عواقبشو میبینی و پشیمون میشی 

الکی حلال خدارو برای خودت حروم نکن به بهانه های الکی حداقل تو نت یه کم سرچ کن اطلاعاتت ببر بالا

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
این حرفا چیه ، من هم سر قبل و هم الان که حامله ام هیچ وقت نه گذاشتم و نه میزارم رابطه مون کم شه چون ...

من مشکلی ندارم اون میترسه تو حاملگی مگراینکه دکتر باهاش صحبت کنه

بدنت تغیر پیدا نکرده  نباید میزاشتی دیر بشه ازت تو دوران املگی

نه مثل قبل شدم تعریف نباشه چهره خوبی هم دارم سفید وچشم رنگی خودش میگه شبیه زنای خارجی 😥

ورزش میکنم قدرتی وهوازی هفته ای 4ساعت بامربی اندامم روفرم 

2706