2726
عنوان

من هیچوقت نمیتونم بچه بیارم😔😔😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من 9 ماه بارداری اصلا بهم نزدیک نشد به قسط رابطه همش میگف بچه معصوم اذیت میشه گناه داره اما بعد زایمان رابطه امون کمتر شده به مرور دیگه حس میکنم زیاد مثل قبل نیست 1ماه هم رابطه نباشه عین خیالش نیست انگار سرد شده. قبلا هرروز🤧😂😂🙈🙈

شوهرت عقیده بدی داره توبارداری رابطه هیچ مشکلی نداره اگه خودت مشکلی نداشته باشی بعدم مطمعن باش سه سال دیگه ام بشه بازشوهرت نمیتونه ول کنه نیازجنسی ام مث بقیه نیازای بدنه مگه میشه نه ماه نباشه 

2728
متخصص میل جنسیو کم میکنع؟🤦🏻‍♀️ربطی ب متخصص ندارع شاید واقعا حاملگیم ت استراحت مطلق باشم

بله اگه لازم باشه میتونه میل کم کنه

انگاری خودتم این عذاب و دغدغه رو دوست داری 

متاسفانه مردم ایران اصلا اعتقادی به اموزش و مشاوره و کارای اصولی ندارن واسه همین زندگی شون انقد داغونه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
خیلی کلافم میگم این ک اینجوری ی هفتع تحمل نمیکنه تو حاملگیم میگ ن ب بچه صدمه میرسه بهم خیانت نکنه

حالا حتما احساس نیاز نمیکنه وقتی خودش بخواد بچه دارید همه چیزش رو تحمل میکنه .نگران نباش .موقعش بشه هم خانواده‌ ها آنقدر میگن که از رو میره خودش   

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
بله اگه لازم باشه میتونه میل کم کنه انگاری خودتم این عذاب و دغدغه رو دوست داری  متاسفانه مردم ...

کدوم دغدغه رو دوس دارم؟😐من میترسم انقد جلوگیری کنم ک اخر بچم نشه

2706