2733
2734
عنوان

وای مامان من هنوز داره خروپف میکنه

258 بازدید | 10 پست

از سردرد دارم میمیرم اگه بیدارش کنم یا فقط تکونش بدم شروع میکنه ب قهر ک چرا بیدارم کردی..من اومدم تو ی اتاق دیگه ولی دخترم بیچاره رو گذاشتم همونجا چون خواب بود یکم تو خواب هی تکون میخورد ولی می ترسیدم با خودم بیارمش بیدار شه..دهن ما رو سرویس کرد با خروپفش..تاپیک قبلیم هست 

فقط ب این فک کن ک بچه بودی چ قدر تا صبح مریض بودی گریع کردی بالا سرت بوده

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه دوره منم از خروپوف مامانم عاصی بودم تا اینکه مریض شد و ۹ روز بیمارستان بستری شد وقتی خواب بود خروپوف میکرد عاشق خروپوفش بودم چون نشونه زنده بودنش بود و خدامو شکر میکردم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2738

من یوقتا از صدای خروپف خودم بیدار میشم😁

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

🍉 تخفیف ویژه یلدا رو از دست ندهید!!

۲۰ درصد تخفیف ویژه روی تمامی محصولات⚡

.

🔹️برای اطلاع از قیمت ها و نحوه خرید به دایرکت مراجعه بفرمایید

@hoopnoos

@hoopnoos

@hoopnoos

#یلدا #تخفیفیلدا #تخفیفیلدا #شبچله #عملبینی #جراحیبینی #دکتربینی #خروپف #درمان_خروپف #آپنه