2737
2734
عنوان

عموی شوهرم میگه دخترتو از الان بزن به اسم پسرم + عکس دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 18919 بازدید | 318 پست
اسی یادم رفت عکس پسرمو پاک کنم..از طرف تو میشه پاکش کرد عزیزم؟

یه ساعت بعد اون ساعتی که گذاشتی میتونی خودت پاک کنی

مثلا 5 و 10 دقیقه گذاشته باشی 6  و 10 میتونی پاک کنی

❌ آفلاین تا کنکور 1401 ❌
میگم مگه برای‌نوزاد میشه شوهر گرفت . اینا دیوونه ان خلی چزی آن 

آره دیگه گلم چون فامیلایه بابام اصلا به غریبه دختر نمیدن میخواستن منو نشون کنن تابزرگ شم یه نوع روم‌اسم باشه ولی مامانم نزاشته بوده😂😂

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ربطی ب دیدع شدن نیس😐هر کی ی جور دوس دارع لباس بپوشع مثلن شما دوس داری چادر بپوشی حجاب داشتع باشی من ...

من بهت گفتم چادر بپوش یا لخت برو بیرون؟ که سرم تو زندگیت بود؟ 

بند چادری هم نیستم 

جدی؟ دقیقا یه ساعت؟ نه بیشتر نه کمتر؟

اره الان دیدم باید 6 و19 پاک کنی عزیزم

اره بعد یه ساعت تا یکی دو دقیقه بعدشش میشه پاک کرد 

دقیقا باید یه ساعت بشه که اون سه نقطه حذف بیاد

❌ آفلاین تا کنکور 1401 ❌
نترس     همش حدس بود چندتا پسر بود نمدونم پسر شما کدومش بود

نه بابا. فقط برام جالب بود. گفتم شاید دوستی اشنایی باشین. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2738
من بهت گفتم چادر بپوش یا لخت برو بیرون؟ که سرم تو زندگیت بود؟  بند چادری هم نیستم

از حرفات همینو میشع فهمید ک ب سلیقع ادم توهین میکنی 

So you can suck my dick if you don't like my shit        انگشت فاکم رو ب همع 🖕                                                       😎نمیتونین منو محو کنین من جاودانع برمیگردم😎😂                                                               اگ با حرف زدن من نوع تایپ کردن من مشکل داری ب من چ مشکل من نیس.                                                                            بعضیام اینجا تعامل گفتگو میکنن😂نکشیمون جمونگ                                                                                                                      هی تو عارع خود تو ک تا اینجای امضام اومدی ماچ از طرف من💋😂
[QUOTE=] اینم یه عکس دیگ از من [/QUOTE] عاشق حجابت شدم درد بلات بخوره تو سر این ولنگ و بازا که ...

شعور چیز خوبیه که گیر هر کسی نمیاد! 

کسی که یه جمعی رو نفرین میکنه فاقد اونه و معلومه از کدوم دسته از آدماست

چه خودش چه اون کسایی که لایکش کردند 

اینجا هم یه جای عمومی که کاش حداقل بتونی درست حرف بزنی و نفرین های پیرزنانت نگه داری برای اطرافیان خودت!! 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706