2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من اره البته اگه خانوادشم بتونی تو این سه ماه هفت هشت تا برخورد داشته باشی . خانواده هم خیلی مهمه 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2731

میخوای بری سفر طولانی من یک غریبه هستم دیگه میام بهت میگم منم باهات میام برای همیشه میچسبم بهت اخلاقمم معلوم نیست چیه باهات میسازم یا نه اصلا آدم خوبی هستم یا نه کلا مجهولم و سیاستم ممکنه داشته باشم شما تو سه ماه میتونی تایید کنی من لایق این هستم که همسفر همیشگی شما بشم؟یا برعکس شما مناسب من باشی؟

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
2738

منو شوهرم توسط دوستم که دوست دختر برادرشوهرم بود اشنا شدیم شوهرم سال بالایی خودم بود

بعده سه سال و سه ماه دوستی اومد جلو و سریع عقد کردیم ولی برای عروسی هنوز پول نداریم

شوهرم پزشکه

عزیزم این زندگیته سرش قمار نکن وقت بزار عجله نکن هیچ به حرف اینو اون ذره ای اهمیت نده ذرهههه ای اهمیت نده دوست عزیز یک عمر قراره با این فرد همسفر باشید همسفرتو با دقت انتخاب کن اگر میخوای تو مسیر سفر متوجه طولانی بودن راه نشی و خوش باشی 

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
میخوای بری سفر طولانی من یک غریبه هستم دیگه میام بهت میگم منم باهات میام برای همیشه میچسبم بهت اخلاق ...

من خودم حس میکنم سه ماه کمه،البته برای برادرم پرسیدم، آشناییش سنتی بوده، پدر عروس خانم گفتن زودتر باید عقد کنن 

خدایا شُکرت ❤
ببین اگ میخواازدواج کنی همه جانگید ازدواج کردین چندماه نامزدبمون حتی تایکسالم عب نداره ولی عقدکردین ...

چون خدایی نکرده نامزد بخوای جپاشی راحته اماعقدکنی داستانه

ما حدودا ۳ ماه بود خیییییلییی کمه از من به تو نصیحت حدددددااااقلللل ۶ ماه اصلا زیر ۶ ماه قبول نکن

منم نظرم روی شش ماه هست

راستش واسه برادرم پرسیدم 

به نظرم خیلی دارن عجله ای پیش میرن

خدایا شُکرت ❤
2706