2726
عنوان

حوصلم سر رفته بیاین حرف بزنیم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 125 پست
اوردم😄 تیکر سه سالگیشه

نی نی دخملی منظورم بود

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در حال سرچ كردن شرايط مهاجرت

نميدونم چرااا نميتونم از دايره امنم بيرون بيام حتى شهريور به اون كشور سفر كردم كه كارامو انجام بدم ولى باز برگشتم همينجا خونه خريدم

تنهااااا دليلمم آب و هواست، عاشق شهرمونم ولى حالم از اب و هواش بهم ميخوره همين الانم كرلر ١٢ هزارمون روشنه 

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
نی نی دخملی منظورم بود

عاره فهمیدم

دعا کن برام♥️♥️♥️

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

چون سر شب خوابیدم :/ 

ی سوال چال گونه رو میشه عمیقش کرد من وقتس میخندم خیلی کم عمق میفته:/ با حراحی خیلی مشخص میشه ک واقعی نیس

مـبرا صدام کن دلبندم /  بله پروفایل خودمم :>    ‌                                                                                                                     معذرت ک به هیچی اهمیت نمیدم 🌊💙                                                                                                                                              
در حال سرچ كردن شرايط مهاجرت نميدونم چرااا نميتونم از دايره امنم بيرون بيام حتى شهريور به اون كشور ...

عزیزم

حالا کدوم کشور مد نظرت هست؟ 

غربت سخته برات؟؟ 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
عزیزم😍😍😍 خدا حفظش کنه چند وقتشه؟ 

ممنونم عزیزم

جمعه میشه  7 ماهش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
میشه تاپیک یکی مونده ب اخرمو گزارش بزنید لطفااا؟

زدم

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706