2737
2734

کسی رو دارین انسولین مصرف کنه ؟عمر مفیدشون چقدره بچه ها مت داداشم از۱۸سالگی بدون سابقه خانوادگی یهو گرفت😔😔😔چون  سنشم کمه مراعات نمیکنه حرف ماهم گدش نمیده ولی مامان آب شدن ازامپول زدن صبح شب این بچه از مهمونی رفتنایی ک میرن و هرچی قند داره یواشکی نمیخوره اخه ب کسی نگفتن..

عزیزم خدا صبر بده به شما و سلامتی رو برگردونه به داداشت

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طب سنتی برید طوری میاره پایین ک انسلینم نمیخواد بزنید دیگه 

یه کلیپ دیدم پیرمرد پاشو میخواستن بخاطر قند خون قطع کنن قندش۵۰۰بود با طب سنتی تو شش ماه اوردنش قندشو اوردن پایین ک دیگه انسلینم نمیزنه کسی ک سی ساله انسلین میزد

🤨
2738

عزیزم من خیلیا رو میشناسم با رژیم و تغدیه مناسب هیچ مشکلی ندارن با اینکه قند خونشون بالاس اولین کار اینه باهاش حرف بزنین که ابن بیماری رو قبول کنه و باهاتون همکاری کنه بعدش برید دکتر تغذیه که بهش برنامه غذایی بده مطمن باش اگه رژیم غذاییی مناسب داشته باشه حتتتما کنترل میشه 

کجا انجام میدن

ایران هم انجام میدن 

ولی فقط افرادی که دیابت شدید داشته باشن یعنی دیابت باعث از کار افتادن کلیه ها شده باشه یا اگه پیوند انجام نشه کلیه ها از کار بیفته به زودی و دیابت قابل کنترل نباشه، پیوند انجام میدن اما بیمار باید تا آخر عمر داروهای سرکوب کننده مصرف کنه که بدن عضو رو رد نکنه. 

اما خب به سرعت در حال پیشرفته و اسرائیل موفق به ساخت پانکراس مصنوعی شده در آمریکا هم همینطور که شاید تا سال های آینده وارد بازار بشه البته نمیدونم کی به ایران برسه ولی میشه امیدوار بود. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706