2703
2553
عنوان

بچه ام باپشت سر خورد رو فرش اشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 71 پست
اتفاقا دادم‌بعدش خودش سرویس اینا رفت

خب نگران نباش ی صدقه ای چیزی بده من نمیدونم کی نیازمنده کسی و نمیشناسم برا همین همیشه ی شارژ دهی استوری میکنم هرکی برداشت قسمش میدم ک برا بچه هام دعا کنه😬البته طرفندام عوض میشه ک سو استفاده گرا نیان بردارن فوشمم دن

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سریع ببر دکتر نوار مغز میگیرن تا خدای نکرده دیر نشده برو انشاالله چیزی نیست ولی احتیاط شرط عقله  ...

😐 شما بچه ندارید نه؟

ته دلشو خالی نکنید.

بچه ها روزی ۵۰۰ بار میخورن به درو دیوار.میگه از روی چارپایه ی کوتاه افتاده روی فرش.تازه خونمرده هم نشده.هندونه هم بود نمیشکست چه برسه به کله ی بچه ها .

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خب نگران نباش ی صدقه ای چیزی بده من نمیدونم کی نیازمنده کسی و نمیشناسم برا همین همیشه ی شارژ دهی است ...

صدقه دراومدم 

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2720

الهی بگیردم انشالله چیزی نیس همینکه حالت تهوع واستفراغ نداره خیلی خوبه نگران نباش پسرمنم سرش خورده زمین خداروشکر چیزیش نشده 

اگه حرف وزن نداره! پس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟ ಥ‿ಥ 
وای اروم نمیگیره قلبم

نه نترررس بابا هیچی نشده 

حالا خیلی میترسی ببرش فردا دکتر ی چک کنه ولی انشاالله هیچی نشده 

بچه همسایه دختر عمم کوچیکه هرشب دخترعمم پیام میده میگه باز بچه همسایه افتاد صدای کلش اومد پوکید 😂😂

😐 شما بچه ندارید نه؟ ته دلشو خالی نکنید. بچه ها روزی ۵۰۰ بار میخورن به درو دیوار.میگه از روی چارپ ...

به ابولفضل دارم خون جیگرمیشم

2714
صدقه دراومدم 

خیره نگران نباش

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386

همیشه بعد از ضربه به سر باید فرد رو تا چند ساعت هوشیار و بیدار نگه دارید و بهش اب و غذا ندید. بهترین کار اینه که ببریدش دکتر.گاهی حتی یه ضربه که از نظر ماها ساده هست میتونه مشکلات بزرگی رو ایجاد کنه.

امشب هر یکی دو ساعت از خواب بیدارش کن.ببین راحت نفس میکشه یا نه. تا ۲۸ساعت دیگه هم سعی کن خودت کنارش باشی.اگه حالت تهوع، سرگیجه، تاریه دید یا علائم اینجوری داشت ببریدش دکتر. 

نه نترررس بابا هیچی نشده  حالا خیلی میترسی ببرش فردا دکتر ی چک کنه ولی انشاالله هیچی نشده  ...

خیلی حس بدیه

خدا از دهنت بشنوه شوهرمم حساسه بگم ببریم بیمارستان شوکه میشه

بیخیال بابا.نترس.مگه بار اولشه.یا اونقد شدید خورد که وحشت کردی الان؟

بچه من ۱ سالش بود اصرار میکرد آب رو بریزم تو لیوان بدم دستش.راه که میرفت تلو تلو میخورد آب میریخت رو سرامیک.بارها آب از لیوانش ریخته  پاشو گذاشته رو آب باشدت خورده زمین مشکلی پیش نیومده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بیخیال بابا.نترس.مگه بار اولشه.یا اونقد شدید خورد که وحشت کردی الان؟ بچه من ۱ سالش بود اصرار میکرد ...

عزیزم مادری خودت میدونی نگرانم....براش دعاکن لطفا

اینجور مواقع دکتر میگه نذار بخابه شبم که می خابه تا صبح چنبار هوشیاریشو چک کن نذار زیاد خوابش عمیق شه، چن بار تو خاب یکاری کن ابنور اونور شه حالتاشو چک کن که خاب عمیق نره زیاد یکی دوبار اینکارو بکن بعد دیگه نگران نباش اگه دیدی خابش سبک شد و عکس العمل نشون میده تو خاب تکون اینا میخوره

2706