2410
2553

خیلی نگرانم..

البته فرش اشپزخونه بود

از رو چهارپایه کوچیکا افتاد

قبلش شدید خوابش میمومدمیرفتیم که بخوابع....

الان خوابه 

کبود وخون مرده نشده حالت تهوع واستفراغ نداشت...یه ربع بعدش خوابید

۵سالشه😔😔😔😔

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

اوه 

نگران نباش لالاییده 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خداروشکر چیزیش نشده

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2720

اب بش میدادی بخوره

نگران نباش انشالله چیزی نیست

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386
سریع ببر تر نوار مغز میگیرن تا خدای نمرده دیر نشده برو انشاالله جیزی نیست ولی احتیاط شرط عقله 

اخه خوابیده چیکارکنم

2714

هیچی نمیشه نگران باش.یه پس گردنی هم خودت بهش بزن تا دیگه ازاین کارها نکنه😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
هیچی نمیشه نگران باش.یه پس گردنی هم خودت بهش بزن تا دیگه ازاین کارها نکنه😅

خدا از دهنت بشنوه شوهرمم حساسه بگم ببریم بیمارستان شوکه میشه

2706