2137
2217

خیلی نگرانم..

البته فرش اشپزخونه بود

از رو چهارپایه کوچیکا افتاد

قبلش شدید خوابش میمومدمیرفتیم که بخوابع....

الان خوابه 

کبود وخون مرده نشده حالت تهوع واستفراغ نداشت...یه ربع بعدش خوابید

۵سالشه😔😔😔😔

امیدای زندگیم پسرم و همسرمه😍😍😍

خب خداروشکر چیزیش نشده

‏من اگه بمیرمم پدر مادرم سر قبرم با‌گریه میگن پاشو ببین بچه‌ها مردم چطوری زنده میمونن ولی تو نه.‏وقتی میگید دهنت سرویس، چهار پنج‌تا دانش‌آموز میذارم تو دهنم میبرم جلو مدرسه‌شون پیاده‌شون میکنم.‏ اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

اب بش میدادی بخوره

نگران نباش انشالله چیزی نیست

متخصص رو کردن تاپیک های جعلی هستم هرجا شک کردین به تاپیک من را تگ نمایید «خدماتکاملا رایگان»آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه
2050

هیچی نمیشه نگران باش.یه پس گردنی هم خودت بهش بزن تا دیگه ازاین کارها نکنه😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
هیچی نمیشه نگران باش.یه پس گردنی هم خودت بهش بزن تا دیگه ازاین کارها نکنه😅

خدا از دهنت بشنوه شوهرمم حساسه بگم ببریم بیمارستان شوکه میشه

امیدای زندگیم پسرم و همسرمه😍😍😍
اتفاقا دادم‌بعدش خودش سرویس اینا رفت

خب نگران نباش ی صدقه ای چیزی بده من نمیدونم کی نیازمنده کسی و نمیشناسم برا همین همیشه ی شارژ دهی استوری میکنم هرکی برداشت قسمش میدم ک برا بچه هام دعا کنه😬البته طرفندام عوض میشه ک سو استفاده گرا نیان بردارن فوشمم دن

متخصص رو کردن تاپیک های جعلی هستم هرجا شک کردین به تاپیک من را تگ نمایید «خدماتکاملا رایگان»آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه
سریع ببر دکتر نوار مغز میگیرن تا خدای نکرده دیر نشده برو انشاالله چیزی نیست ولی احتیاط شرط عقله  ...

😐 شما بچه ندارید نه؟

ته دلشو خالی نکنید.

بچه ها روزی ۵۰۰ بار میخورن به درو دیوار.میگه از روی چارپایه ی کوتاه افتاده روی فرش.تازه خونمرده هم نشده.هندونه هم بود نمیشکست چه برسه به کله ی بچه ها .

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
1718