2737
2734

بازیهایی که دوس داره‌.والیبال نشسته.قایموشک.کشتی.گل کوچیک.چرخ فلک.کاردستی و خلاقیت و این چیزا

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بازیه خاصی نمیکنم گاهی با توپ ببشتر با اسکوترش بازی میکنه یا باب اسفنجی وتاموجری  نگاه میکنه فقط بهش اعدادو یاد میدم بنویسه و الفبارو کم کم دارم یادش میدم خودش دفتر و مدادشو میاره پیشم میگه نگا چی نوشتم منم اشکالی اگه داره بهش میگم نقاشیای خوشگلی ام کیکنه خودم هنگ کردم...اعداد انگلیسی رم با گوشی یاد گرفته الانم داره رنگای انگلیسیو خودش تمرین میکنه تو گوشیش فقط بازیای آموزشی براش ریختم

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.