2726
عنوان

شوهرم موهامو میکشید

766 بازدید | 23 پست

قراره بابام بیادکم مونده بود بیاد میخواستم باهاش برم دیگه برنگردم من الان چهارباره برای لیزر دقت گرفته بودم دکتر دیگه شوهرم گفت دوره منو نبرد اونجا گفت طرف خودمون میریم طرف خودشون هم امروز فردا کرد که آخرش گفت دستگاهمون خراب شده منم به شوهرم گفتم به امید تو نرفتم لیزر الان صورتم پر مو شده بیا این دکتری که خودم میخوام بریم بازم گفت فردا من ناراحت شدم بعدش موهامو کشید لگد زد بهم ازش متنفرم 😭

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

!!!😟😟😟هميشه دست روت بلند ميكنه!؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره

اول با خانوادت درميون بزار بعد شكايت كن حتما

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
میگه از بس غر زدی زدمت تیغ برداشته بود رگشو بزنه نزاشتم گفتم مادرش میفته جونم

اين ادم بيماره عملا به پزشك نياز داره

حتما با خانوادت درميون بزار حتما

رفتی مشاوره گفت جدا شو اینجا صد بار تاپیک زدی خیلی ها همین پیشنهاد رو بهت دادن دیگه وقتشه خودت واسه ...

دیگه جدا میشم خودم کردم دعوا بیفته بهونه باشه دستم

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2706