2726

و شوهرمم میگفت خط خونه رو باطل میکنم..

منم تو خونه موندم اونم موند...کتکم زد...فیلم گرفتم و برای وکیل فرستادم...هرچی گفتم پروندمو قبول کنی چقد میشه میگفت پول مهم نیس و فلان.....

بعد اون شب مامور اورد و نوشت وکیلمه یه شکایت هم برام نوشت به عنوان وکیلم..ولی در مورد هزینه حرف نزد.فرداش رفتیم بهم گفت میشه هزینه۱۹۰میلیون....منم درتوانم نبود.گفتم نمیتونم.اونم نرفت وکالتو پس بگیره منم واسه همین شکایتمو پس گرفتم....قراردادی هم امضا نکردم حالا چیمیشه دو روز دیگه برام دردسر نشه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

چرا کسی چیزی نمیگه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

کسی نمیدونه واقعا ینی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.